Skocz do zawartości
4chrris

Chińczyk do 170$

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szukam telefonu do 170$ na gearbest. Zamówiłem u nich 2x elephone s7 3/32, ale nic z tego nie wyszło i oddali mi hajs na ich wallet i dorzucili 12$ w postaci jakiś punktów.

Ogólnie mam 339$ na wallecie na 2 telefony, więc wychodzi 170/sztuka.

Telefon dla dziewczyny, więc musi być "ładny" (tak wiem pojęcie względne), aktualnie ma G3s D722

Wymagania:

Ekran: 5,5'

Bateria: Szybkie ładowanie

GPS: Sprawny

CPU: Szybki obojętnie jaki, może być nawet Helio/Mediatek - żadna różnica, i tak wszystko działa dobrze.

RAM: 3GB ROM 16/32

MOJE TYPY:

ZE551ML - ZenFone 2 ASUS - ma intela i 4GB ram, więc będzie śmigał jak głupi. Ogólnie jest za 170$ nawet w kolorze różowym xD ale nic nie wiem o tym telefonie, podobno aparat słabiutki.

Link do ZenFone 2

Xiaomi Redmi Note 4 3GB/ 64GB ROM - Helio X20 - dużo osób go poleca ale w wersji ze snapem (czyli wersja pro tak?), aż taka różnica? Ogólnie myślę, że telefonik spoko i nie będzie zamulał i do tego uroczy MIUI :)

Link - Złoty Redmi Note 4

Jakieś propozycje jeszcze? Może być jeden droższy a drugi tańszy (jeden idzie na sprzedaż i chciałbym trochę na nim zarobić)

Pomożecie?

PS: Ogólnie nie pali mi się i presale z wysyłką pod koniec stycznia jak ten ZenFone mi nie przeszkadza ALE za jakiś czas usuną mi 12$, bo resetują się te pkt więc nie chciałbym stracić tych 50 darmowych złotówek ;)

dodana zawartość

Witam ponownie, widzę, że ciężko z pomocą, więc zdecydowałem się na Redmi Note 4, tylko są 3 wersje i nie wiem czym one się różnią.

Poza ceną oczywiście...

Zmiana softu jest u mnie na porządku dziennym, więc jeśli dostanę wersję nie international to jest jakiś problem z wgraniem wersji international?

Pytam, bo kiedyś kupiłem Meizu w wersji chińskiej i nie dało rady wgrać international, tel był jakoś zabezpieczony.

Dobra kupione, do zamknięcia.

Edytowane przez 4chrris

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi