Skocz do zawartości
zoltan25

ZENFONE 3 - ZE520KL pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka pytań do posiadaczy ww smartfona.

1. Jak jest z baterią na włączonych wszystkich usługach??

2. Jak z głośnikiem? Podobno jest kiepskiej jakości i dość cichy.

3. Czy kupiłbyś jeszcze raz?

4. Ogólne wrażenia.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HIGHWAY PURE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar

1. Korzystam z telefonu bardzo intensywnie a mimo to bateria wytrzymuje 1,5 doby minimum a często 2 doby.

2. Głośnik jak dla mnie jest OK. Nie jestem może audiofilem ale z pewnością nie ma zniekształceń dźwięku  na głośność nie narzekam.

3. Zdecydowanie TAK

4. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym telefonem. Poprzednio miałem Asus Zenfone 5 no i oczywiście bez porównania :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbym prosić użytkowników Zenfona3 o opinię bo mało ich w sieci.
    Warto w niego inwestować?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto. Wciąż jedna z lepszych propozycji.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem ze swojego bardzo zadowolony póki co. Wszystko działa dobrze i płynnie, niektóre elementy (launcher, dialer) są modułowe dzięki czemu są aktualizowane tak jak inne apki, a nie tylko w ramach aktualizacji całego systemu. Bateria bardzo fajna. Osiągnąłem na niej już 8 godzin SOT oglądając youtube'a przez WiFi i 2 dni bez ładowania przy w miarę normalnym użytkowaniu (bez nawigacji, ale za to ze słuchaniem radia czy przeglądaniem neta na LTE/3G).

Aktualnie mam 34% baterii , 4:37 SOT przy godzinie nawigacji, bluetooth podobnie, okresowa aktualizacja e-maili, 2 godzinki przeglądania neta, kilka krótkich rozmów i SMSów. Wg telefonu baterii starczy jeszcze na 13 godzin, a ładowanie ostatnie zakończyło się 1 dzień i 3 godziny temu Przy czym zaznaczę, że mam apkę Facebook'a i Messanger'a i nie są one "zblokowane" w żaden sposób (chociaż w Facebooku mam wyłączone powiadomienia). Do tego szybka ładowarka jest naprawdę szybka ;)

Po aktualizacji do Andka 7.0 nie ma już niektórych bug'ów czy przeszkadzajek które wymieniano w recenzjach (już się nie pokazuje mała literka N w każdym miejscu w którym coś się zmieniło , a niektórzy strasznie na to narzekali). Nie grzeje się nic, nie gubi zasięgu. Głośnik od grania jest wg mnie spoko, a na pewno lepszy i głośniejszy niż miałem w LG G2.

Jedyne co mnie irytuje to brud/kłaczki jakie się wciskają w szczelinę od głośnika rozmów (tego na górze). Przydałaby się maskownica na równi z ekranem, a nie w zagłębieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy komuś również system nie widzi aktualizacji do 7.0? Jest jakaś inna możliwość aktualizacji...??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar

Sprawdzałeś ręcznie dostępność aktualizacji w telefonie czy też "nie widzi" oznacza, że telefon sam nie powiadamia o aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem ręcznie i po ......"wyszukiwaniu aktualizacji " nic się nie pojawia. Tel kupiłem wczoraj także świeża sprawa i myślałem że czegoś nie ogarniam ale wydaje się że wszystko robię jak należy...ustawienia-informacje-aktualizacje systemowe-sprawdź czy sa aktualizacje 

Edytowane przez spryciul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam zakupilem tel 4 miesiace temu we francuskim sklepie fnac po aktualizacji systemu zaczal wlaczac mi sie roaming krajowy przez co mam ograniczony przesyl internetu do h+ kontaktowalem sie z asusem i stwierdzili ze musze wyslac im tel do dzialu badawczego na diagnostyke,problem w tym ze w polsce bede dopiero w sierpniu macie jakies pomysly na rozwiazanie problemu? Tel uzywany we francuskiej sieci free przed aktualizacja wszystko smigalo

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego ASUS_X008D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi