Skocz do zawartości
marcin4567

Root Tab S 10.5 Android 6.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam próbuje wgrać Roota za pomocą CF AutoRoot przez odina ale po wgraniu wyskakuje komunikat "Recovery is not seandroid enforcing" i muszę wgrywać ROM od nowa.

Pomoże ktoś jak zrootowac SM-T805 Z Androidem 6.0.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alonso

A skąd wziąłeś plik cf autoroot bo ja tylko znalazlem do androida 5.0.2 a on nie działa na 6.0.1

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://autoroot.chainfire.eu//
    Ale tak jak napisałem po wgraniu tego pliku do 6.0.1 tablet już się na włącza wyświetla się tylko tamten komunikat i ROM trzeba wgrywać od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    henlas

U mnie jest to samo.Recovery is not seandroid enforcing.Nie mam pojęcia jak wystartować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@marcin4567 @henlas

Jest kilka sposobów na to:

Pierwszy:

Spoiler

Drugi:

Spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alonso

Niestety kolego żaden sposób u mnie nie działa. Nawet nie mogę wgrać TWRP bo po wgraniu go jest restart i pojawia się napis ten co kolega wyżej napisał ale znika po chwili i mam czarny ekran i nic nie idzie zrobić. Ponowny restart nic nie daje a do recovery nie idzie wejść

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak samo żaden sposób nie działa. Ma ktoś w ogóle roota na 6.0.1 w Tab s 10.5?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sarita

Ja mam i chciałabym go cofnac bo tablet nie działa jak powinien.wyrzuca mnie z aplikacji, na msg nie mogę rozmawiać na kamerce bo nie pokazuje mojego obrazu tylko zielona plamę itp.może mi ktoś powie czy to przez androida 7 czy może tablet walniety?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zainstaluj sobie stockowe oprogramowanie i zobacz czy problemy znikną. Ale dam root nie wpływa na takie zjawiska, chyba, że jakiś wirus albo złośliwe oprogramowanie

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odgrzeje "kotleta".

Mam i dziala bez zastrzerzen na SM-T805, nie robilem wg zadnego konkretnego opisu tylko probowalem i sie udalo.

Uparlem sie na Stock ROM 6.0.1 + Magisk - przepis:

1. Stock ROM XEO 6.0.1 z SamMobile wgrywamy przez Odin'a (to mozna pominac jesli mamy Stock ROM)

2. TWRP z oficjalnej strony, rowniez wgrywamy przez Odin'a (jest wersja oficjalna dla T80x i T70x)

3. Instalujemy custom kernel IronStock v3.2 przez TWRP (bez tego nie bedzie dzialal Magisk) T80x T70x

4. Instalujemy Magisk beta 14.5 przez TWRP (oficjalny 14.0 nie dzialal stabilnie)

5. Edytujemy plik /system/build.prop i zmieniamy wpis ro.securestorage.support=true na ro.securestorage.support=false (bez tego trzeba po kazdym reboot'ie wpisywac haslo do WiFi)

Wszystko dziala stabilnie od trzech tygodni, Magisk Hide i SafetyNet dziala bez zarzutow.

Oczywiscie wgranie TWRP zmienia flage knox na 0x1 co wiaze sie z utrata ewentualnej gwarancji. Nie odpowiadam za ewentualne szkody, wszystko robicie na wlasna odpowiedzialnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi