Skocz do zawartości
mtsz15

[Android 2.1] Legendroid v. 1.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Z najbardziej znaczacych to brak Auto Killera i Spare Parts.

Edytowane przez jaqs6136

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Obie są do pobrania za darmo w Markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    itzeq

Wrzuciłem ten ROM i moje wrażenia:

-Wydaje mi się porównywalnie szybki do Legendary 1.3.5, wolniejszy od Villain

-Chyba pierwszy ROM oparty o 2.1 w którym w moim przypadku apps2sd działa tak jak powinno a nie tak jak chce

-Wygląd i widgety z Legenda więc tu duży + w stosunku do Villain

-Jest w nim galeria 3D (+ w stosunku do Legendary) ale wciąż z błędem w pozycji poziomej (rozwiązane w Villain więc tu jest gorszy)

Nie testowałem jeszcze gier 3D bo ponoć są szybsze. Jak coś mi się nasunie to dopiszę :) Na razie zostaję na tym ROMie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez juz go mam i poiwem, ze jest troche bardziej stabilny od Legendary, ale to zupelnie nie wiele i troszeczke szybciej jest. 3D dalej kuleje - Raging Thunder 2 dalej klatkuje chociaz jest lepiej niz przy Legendary bo tam klatkowal prawie zawsze, a tu jak sie jedzie bez boosta to jest nawet niezle (choc do plynnosci to daleko). Chodzi jeszcze "Pobierz wiecej widzetow HTC". Widzety instaluja sie i chodza.

Automatyczne podswietlanie dalej jak dla mnie nie chodzi wiec caly sprawny hardware nie jest prawda.

GPSu nie sprawdzalem.

Wlasciwie jak ktos nie ma potrzeby zmiany to moze zostac na Legendary. Galerie zawsze sobie mozna wyciagnac.

Mam za to inny problem. Na legendary tez on byl. Otoz jest jeden numer (tzn czy jeden to nie wiem, tylko w przypadku tego numeru mi sie to dzieje) od ktorego smsy ktore do mnie przyszly maja godzine o jedna pozniejsza od tej ktora jest (np. dostaje smsa 19.25, a wyswietlana jest 20.25). Z innych numerow smsy przychodza prawidlowo.

Denerwuje mnie to troche gdyz gubiona jest cala kolejnosc, a pech chcial, ze ten numer ma wlasnie moja dziewczyna i z nia pisze najwiecej i jest straszny chaos w wyswietlanej konwersacji.

Edytowane przez jaqs6136

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

Witam

Może ktoś z Wa się z tym spotkał, ale mam poważny problem z tym romem. Zainstalowałem go, chodziło wszystko ładnie, zrestartowałem fona i ciągle się wywala sense, nie może w ogóle zastartować. Wie ktoś może o co chodzi?

//edit

Dobra, zrobiłem Wipe factory data, poustawiałem parę rzeczy restart i znowu to samo i tak w sumie jeszcze ze dwa razy.. Dałem sobie z nim spokój.

Edytowane przez Yuras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jeszcze jeden problem, z WiFi. Otoz jak telefon bedzie dlugo w stanie uspienia (przez noc) i rano jak go wybudzimy (oczywiscie z wlaczonym podtrzymywaniem) to WiFi jest wlaczone, ale nie chodzi czyli nic nie wysyla, nic nie pobiera.

Dosc powazny problem bo mi duzo maili przychodzi w nocy, jak spie tak wiec chyba wracam do Legendary albo najlepiej do jakiegos na 1.5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

jaqs6136

Potwierdzam w takim przypadku widget od wifi nie włączy ci sieci należy wejść do ustawień>> sieci bezprzewodowe >>wifi zaraz po wejściu pojawia się komunikat pobieranie adresu itd i wifi już działa ale przyznam jest to dość denerwujące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn wystarczy wylaczyc i wlaczyc widget (czyli wylaczyc i i juz chodzi), bez wchodzenia do menu, ale to i tak bez sensu. Na Legendary nie bylo tego, ale ten jednak jest szybszy i stabilniejszy. Z kolei 1.5 to rakieta i tam wszystko chodzi, ale WiFi i podtrzymywanie nie. I tak zle i tak nie dobrze.

Mogliby wreszcie 2.1 wypuscic, ale w czerwcu pewnie dostaniemy kolejne info, ze przelozone na sierpien...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi