Skocz do zawartości
pavl0o

Ładowarka sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@pavl0o z ciekawości sprawdze długość kabla, byc może masz rację albo trafiłeś na uszkodzony kabel, rozumiem że po podłączeniu innego szybkie działa ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Po podłączeniu oryginalnej ładowarki do kabla ze sklepu działa szybkie. Po podłączeniu oryginalnego kabla do ładowarki ze sklepu szybkiego też nie ma. 

Po prostu ładowarka jest uszkodzona albo to fake. Rozstrzygnięcia nie będzie, bo pewnie ładowarka jutro zostanie do sklepu odeslana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@pavl0o własnie sprawdzam i faktycznie długość kabla jest z 10cm (na szybko) krótsza jak ten od zestawu s7

ale ładowarka i kabel ładują szybko przewodowo jak i przez ori indukcję (też szybko), wiec w moim przypadku oki

2 inne zestawy (kabel i ładowarkę) mają znajomi i również działa im szybkie ładowanie (s7 i s7e) 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Czyli dostałem uszkodzoną ładowarkę po prostu, na indukcyjnej też nie ma na tej ładowarce ze sklepu szybkiego ładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@pavl0o wszystko na to wskazuje, pewnie nie masz miernika aby sprawdzić czy wogle potrafi dac 9V napięcie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

Nie mam, ale ładowarka jest ewidentnie uszkodzona/nieoryginalna. Kabel jest ok, na oryginalnej ładowarce jest wszystko ok. Czekam na odpowiedź sklepu, zobaczymy jak to rozwiążą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@pavl0o po czym wnosisz ze ładowarka jest nieori ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Kilka dni temu , po zareklamowaniu przez forumowicza w tym wątku  także zakupiłem 2 szt "oryginalnych" ładowarek do s7edge w sklepie magboss. Kabel jest ok 10 cm krótszy niż  z zestawu i nie działa szybkie ładowanie indukcyjne. Jeszcze nie kontaktowałem się  że sklepem. Proszę  zauważyć  że napisy na ładowarce są innej wielkości pomimo takiej samej treści. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavl0o

@dest no coś w tym musi być, że nie działa szybkie ładowanie. Więc sa dwie opcje - uszkodzona lub nieoryginalna - tak jak to miało miejsce w indukcyjnych - fake były identyczne albo bardzo podobne, ale nie działało szybkie ładowanie.

@swmariusz  to że napisy są innej wielkości, moim zdaniem może wynikać z daty produkcji. Może z czasem się coś zmieniło, ładowarka ze sklepu jest ze stycznia, a moja z sierpnia. 

Spoiler

2017-01-24 21.42.31.jpg

Jak widać lekka różnica jest. Oryginalna po prawej, ze sklepu po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed chwilą wysłałem zgłoszenie reklamacji. Zobaczymy co dalej.faktem jest ze posiadam dwie oryginalne indukcyjne ładowarki bezprzewodowe samsunga i obie nie mają szybkiego ładowania po podłączeniu zakupionych ładowarek przewodowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi