Skocz do zawartości
ive.heyah

Jak zmienić ustawienia przypisane do home

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję tu poruszać różne drobniejsze problemiki, dla których szkoda tworzyć nowe wątki. Jeżeli admin tudzież moderator podziela ten pomysł to proszę zmodyfikować tytuł i treść na bardziej adekwatne ;)

Pragnę zacząć od drobnicy takiej która wyskakuje po naciśnięciu i dłuższym przytrzymaniu przycisku sprzętowego "home" (ten w środku na dole pomiędzy "recents" i "back").

A mianowicie wyskakuje "ring" a w nim "button" Opery żeby ją włączyć. Problem w tym że to jakoś samo się tam ustawiło a ja wolę mieć raczej tam ikonkę innej aplikacji, jeżeli już musi się pojawiać jednej - a przypuszczam, że można to sobie samodzielnie jakoś skonfigurować żeby w ring'u znajdowało się kilka wybranych przez użytkownika ikonek startowych ulubionych aplikacji/funkcji, ale jak? (Ponieważ kombinuję na różne sposoby ale bez rezultatu )

Edytowane przez camdell
    Tytuł został zmodyfikowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jaką masz wersję systemu?Ja mam 6.0.1 i po przytrzymaniu home włącza mi się wyszukiwarka google(Google Now)

Aplikacja pod przyciskiem home nosi nazwę launcher 3 gdy ją wyłączyłem podstawiło mi fabryczną aplikację S Voice.

Edytowane przez PawełMak88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz, mam aktualne oprogramowanie na a5'16, MM, tak, też 6.0.1, ale nie mogę znaleźć żadnego launcher 3, i w takim razie podejrzewam, że Opera sama się tam podpięła, jak ja odpiąć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@ive.heyah ustawienia - aplikacje - aplikacje domyslne - aplikacje wspomagajace urządzenia daj na brak

Launcher 3 jest czescia aplikacji google

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi