Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
michal.rutkowski

ROOT dla modelu LG K220 (X Power)

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może coś o ROOT dla tego modelu telefonu? Przeglądałem różne fora, włącznie z XDA, nic niestety nie znalazłem. Może ktoś z Was pracował jakiegoś sposoby i się udało? Miło byłoby choćby wywalić śmieciowe systemowe appki, albo spróbować z jakimś nowym softem, przy tych parametrach mogłoby to dać wiele korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponoć działa metoda ROOT taka jak w LG K10, na XDA tak wyczytałem, nie jestem jednak tak zaawansowanym użytkownikiem aby tego spróbować. Może ktoś bardziej zorientowany w androidzie podejmie się przetestowania tej metody.

*Tapnięte z mojego LG K220
*Tapatalked from my LG K220

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.

@michal.rutkowski możesz podać link do tej metody zaoszczędzi to problemów i czasu dla osób zainteresowanych testem ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wkleiłem 2 rozwiazania odnośnie tej metody.

Edytowane przez dszymek
Korekta tesktu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak? Próbował któryś z kolegów tych sposobów z xda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema.

Mam mały problem odnośnie mojego telefonu - Mianowicie chciałem go zrootować.

Mój telefon:
LG x Power

Android 6.0.1
K220

Najpierw zaczynałem od aplikacji na telefon, takich jak KingRoot, Kingo, One Click Root, towelroot, iRoot - Nic nie skutkuje, po minucie bądź dwóch dostaję powiadomienie że nie udało się zrootować telefonu.

Potem natomiast siedząc na internecie i szukając odpowiedzi przeniosłem się na PC, i podjąłem próbę zrootowania przez programy z PC - Też nie skutkuje, żaden.. Dosłownie.

Więc poddałem się i dlatego piszę tutaj, aby zasięgnąć porady od ludzi którzy faktycznie się na tym znają.

Nie jestem zbytnio obeznany w telefonach, ale coś tam wiem - Nie o tym mowa, fakt faktem telefon nadal nie jest zrootowany a chciałbym żeby był.

Może ktoś pomóc? Ktoś ma LG x Power'a zrootowanego?
Odpowiedzi o programach które rootują telefon, czy aplikacjach - odpadają.

Dzięki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stary temat. Na XDA było kilka prób ale bez sukcesu. Telefon jest "chwilowy" moim zdaniem. Szybko się pojawił, szybko zniknął. Teraz wyszedł już X Power 2 i raczej nikt już próbował nie będzie rootować pierwszej wersji tego telefonu. Ja już się poddałem. Wszystko co mi nie było potrzebne i co się dało wyłączyć, wyłączyłem w systemie. Co mi nie było potrzebne a wyłączyć się nie dało, ukryłem. Bateria trzyma ładnie, więc spokojnie czekam aż mi się umowa skończy, wtedy wezmę inny model.

Tapnięte z mojego LG-K220

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie zauważyłem, szukając na googlach i na youtubie można znaleźć:
A) Fake info
B) Niemożliwe (chyba)
Próbowałem z tym TWRP ale nie idzie.

Chyba tylko pozostaje mi nabyć nowy telefon, u którego root będzie MOŻLIWY.
W każdym razie, dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kko7

Root nie jest obecnie możliwy z powodu kompresji przy użyciu lz4, a nie jak w większości telefonów gzip-em. 

W niektórych sposobach się udaje ale po restarcie się brickuje

Edytowane przez kko7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi