Skocz do zawartości
preston74

[25.03.12]Runnymede AIO V6.1.1 Special Edition z obsługą INT2SD [Beta]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na większości jak nie na wszystkich się aktualizuje. Jeżeli jednak się nie uda zawsze możesz zainstalować z zewnętrznego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr X

uzywalem tego romu przez jakis czas, jednak stwierdzam, ze jest mulasty i żre duzo ramu, za duzo. po przesiadce na miui v3 odczuwam kolosalna roznice na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slawes

Jakoś sami mi się zmienił locker do odblokowywyania ekranu z tego fajnego kółeczka ze skrótami na ten przesuwany do boku pasek (lewo-prawo).

Jak wrócić do tego lockera kółeczka?

Nie chce mi się od nowa instalować a wgrałem sobie:Runnymede AIO V6.0.4.3 Special Edition Stable Version

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tweakach jakiś nie masz ustawień tego. O ile pamięć mnie nie myli to można było wybrać rodzaj lockscreena właśnie gdzieś tam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    slawes

Tak! Masz rację tylko, że ja już tam zmieniałem i efektu nie było więc szukałem w opcjach personalizacji itd. Jak teraz powiedziałeś mi, że to w tych ustawieniach Tweak to zacząłem czytać dokładnie wszystko i przy tej opcji co już ją sprawdzałem, przeczytałem jeszcze, że żeby odnieść efekt potrzebny jest restart :facepalm:

DZIĘKI!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomKot

Hmm... Zastanawia mnie jedno. Czy tylko ja nie mam animacji na całym ekranie pogodowej? Wersja 6.0.4.3.

Dokładniej opiszę sprawę:

Widget zegara ten wąski standardowy i ten duży pokazują godzinę i pogodę. Ok. Działa. Ale w ustawieniach jest też opcja pt. Animacja na całym ekranie. I tu są schody. Nie mam tego. Przy którymś romie to miałem - chyba RSK. Fajny gadżet - przy odblokowaniu ekranu np pioruny sobie latają, albo wycieraczka wyciera krople deszczu.

Tego po prostu nie ma? Jakiś bug?

Z Romu korzystam od dawna, raz na jakiś czas robiąc reinstall. Spodobał mi się, jest użyteczny, próbowałem przejść na mildwild i mi nie podszedł. RSK też jakoś nie do końca, szczególnie, że nie miałem kontroli nad tym co instaluję. Rom spokojnie nadaje się na co dzień. Bateria nie jest drenowana jakoś specjalnie mocno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nctrns

Z tego co pamiętam jak miałem ten rom, trzeba było dociągnąć osobno paczkę z animacjami na kartę sd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz ściągnąć dodatkowe paczki z xda, są tam podpisane jako dodatki z sense 3.5 i wgrać przez recovery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi