Skocz do zawartości
preston74

[25.03.12]Runnymede AIO V6.1.1 Special Edition z obsługą INT2SD [Beta]

Rekomendowane odpowiedzi

othork
    a2sd.KD

Skąd wziąłeś ten dodatek? bo rom nie ma a2sd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexon
    Mam ten sam problem, pewnie ratuje CM7r2 ale z tego co rozumiem jest to uklad partycji w telefonie i potzrebuje porady jak to zrobic. Hboot niestety 1.0 czyli z tego co zrozumiałem AlphaRev 1.8 nie obsługuje tego hboota. Jak zrobić zeby było ok?

Zwyczajnie pobierz aktualizację oficjalną 2.3 jest TUTAJ naładuj baterię do ponad 70%, podczep Desire pod komputer i uruchom ściągnięty program (jest na pierwszym miejscu listy) postępuj zgodnie ze wskazówkami. Po zakończeniu będziesz miał już hboota do przeróbek. Potem zrób S-OFF i zrootuj telefon. Wybierz sobie ze strony alpharev hboota, który chcesz mieć i to tak z grubsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

telefon mam zrootowany tylko że był robiony po andku 2.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    othork
    Mam ten sam problem, pewnie ratuje CM7r2 ale z tego co rozumiem jest to uklad partycji w telefonie i potzrebuje porady jak to zrobic. Hboot niestety 1.0 czyli z tego co zrozumiałem AlphaRev 1.8 nie obsługuje tego hboota. Jak zrobić zeby było ok?

PS. JAk twierdzi moja teściowa tak jestem lekko ograniczony

Czyli rozumie że s-off i roota robiłeś tą metodą? http://forum.android.com.pl/f153/s-off-root-s-on-revolutionary-unrevoked-android-2-2-i-2-3-poradnik-91477/

Jeśli tak to pozostaje ci zmiana partycji na cm7r2 czyli nie jesteś ograniczony :PP

---------- Post dołączono o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Hboot niestety 1.0 czyli z tego co zrozumiałem AlphaRev 1.8 nie obsługuje tego hboota.

Tak dla wyjaśnienia to ograniczenie dotyczy tych osób które maja w/w hboot i chciały by zrobić s-off za pomocą płyty bootowalnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zimex

Polecam przejzec watek runny na xda. Tam jest ladnie opisane jak poprawnie dac sobie rade z a2sd :)

Sie można poasić... Ja miałem 150 po instalacji, a po "przeglądnięciu wątku" 507 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dopiero wgralem 3.4 ... Do czego sluzy program deamon controller ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby zamiennik set CPU, ktory wedlug mnie nie ma konkurenta :-)

Tweaks dzialaja u mnie wszystkie rom jest genialny polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledzy którzy się dobrze znają jeśli mogą podajcie dobre ustawienia demon control lub set cpu no i napięcia w incredicontrol jak te dwa ustawić żeby oszczędzać baterie.

i jeśli ktoś wie bo nie mogę znaleźć jakie wartości nominalne ma bateria tj. pojemność i napięcie full i off

Edytowane przez depesz18

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi