Skocz do zawartości
Cibor

Android 7.0 - wrażenia/opinie/błędy.

Rekomendowane odpowiedzi

dollar

@Artur35
    Dostaniemy pewnie aktualizacje jeszcze w tym tygodniu i myślisz, że w ciągu tego czasu wyeliminuja wszystkie lub chociaż jeden błąd? Nazywasz Anglików krolikami doświadczalnymi, a to oni są na pozycji wygranej, nie my.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@dollar pozycja wygrana oznacza otrzymanie pierwszeństwa w aktualizacji ? To wrzuc ten soft odinem, nie widze w tym problemu 

a gdzie jest napisane ze to xeo jest jedyne sluszne ? Przeciez kodow csc maja wiele do wyboru, beta testy wypadly u nich to i pierwsi dostali aktualizacje, proste i logiczne

tak samo jak proste i logiczne jest to ze xeo nie musi być następne w kolejce... tego nikt nie wie

moze bedzie jutro, moze za tydzien, moze za dwa tygodnie... 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dollar

@dest
    Wg mnie pozycja wygrana to przede wszystkim to, że masz wybór czy chcesz aktualizować czy nie. My jako XEO mamy jedynie wybór z założenia, czyt. wygrywając inne CSC lub soft przez odina.

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

dodana zawartość
    12 minut temu, dollar napisał:

Nazywasz Anglików krolikami doświadczalnymi, a to oni są na pozycji wygranej, nie my.

Nie użyłem podobnych sformułowań o których piszesz. Sam jestem przyzwyczajony do pewnej powściągliwości w takich przypadkach. Jeśli zależy Ci na czasie możesz skorzystać z alternatywnych propozycji wgrania nowego softu, jeśli istotnie jesteś całkowicie pewien, że nie będziesz później zawiedziony małą sprawnością nowego Androida. 

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@dollar niestety wiele jeszcze wody upłynie zanim będziemy dostawać w dniu "premiery" softu wszyscy na hura aktualizację, tak było zawsze i pewnie będzie... 

był czas przywyknąć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dollar

dodana zawartość Nie użyłem podobnych sformułowań o których piszesz. Sam jestem przyzwyczajony do pewnej powściągliwości w takich przypadkach. Jeśli zależy Ci na czasie możesz skorzystać z alternatywnych propozycji wgrania nowego softu, jeśli istotnie jesteś całkowicie pewien, że nie będziesz później zawiedziony małą sprawnością nowego Androida. 

Kontekst twojej wypowiedzi był ten sam. "Niech Brytyjczycy sobie testują". Śmiało można dopisać "ja jestem Polakiem, zasługuje na lepszą wersję, bez błędów, które oni je wyeliminuja".

A gdzie jest soft do pobrania, żeby go zainstalować przez odina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

To jest zdecydowana nadinterpretacja mojej, nie mającej intencji deprecjonowania kogokolwiek wypowiedzi. Zasugerowałem brak pośpiechu w takich sytuacjach, bo po takich aktualizacjach wielu użytkowników jest mocno rozgoryczonych, że system nie działa tak jak oczekiwali. Nie twierdzę, że nowy Android jest niedopracowany. Ja jednak wolę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miało być odblokowywanie dwuklikiem w finalnej wersji jest gdzieś bo nie widzę nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenji

Pytanie : wgrywając bete1 na własną rękę odinem - nie będzie już możliwości aktualizacji przez OTA?

Edytowane przez Kenji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@Grzegorz M pierwsze slysze...

kiedys samsung pisał ze pracuje nad ta technologią w s8, chodzi o połaczenie technoligi ekranu amoled i dwukliku... wiec nie liczylbym na ten ficzer w s7 

dodana zawartość

@Kenji po co wgrywac bete majac oficialny soft ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi