Skocz do zawartości
Remmmm

Samsung Galaxy A3 2017 - opinie na temat telefonu, pierwsze wrażenia

Rekomendowane odpowiedzi

Co to powiadomienia "Wykryto wilgoć w porcie USB.." i braku możliwości ładowania. Pomaga po prostu restart telefonu lub wyłączenie. Wtedy ładuje się bez zająknięcia. Ale gdy już trochę  pochodzi to podłączenie ładowarki skutkuje wyżej wskazanym komunikatem i brakiem ładowania. Port czysty i na 100% suchy. Nie wiem, czy wysyłać do serwisu, bo znając życie to naładują tel po restarcie i odeślą. Albo też znajdą winę użytkownika.

W sumie teoretycznie da się z tym żyć, no ale produkt nowy to chce się żeby wszystko było cacy :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem ten telefon calkiem nie dawno i ogolnie jak narazie jestem zadowolony z niego ale myślałem ze bedzie mozna go zrootowac nie naruszajac flagi knox lecz widze ze to nie możliwe tak jak to było kiedyś i zostaje wybór albo root albo gwarancja,zawiodłem się...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon wart swojej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej tak teraz wszystkie telefony nie są za tanie a jeśli ktoś szuka do 5 cali to mały wybór jest ten wypada najlepiej na tle konkurencji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jakie zabezpieczenie ekranu polecacie? Chciałbym szkło na cały ekran, ale ciężko dostać dobre... Kupiłem TO i jest tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o szkła to ciężki temat jak na cały ekran to klej tylko po bogach i niedosc że ekran traci na kolorach to jeszcze dotyk różnie działa no i lubi się odkleic, skolei zwykle szkło hartowane lipa bo po bokach się nie przykleja odstaje na około (nie wiem czy każdej firmy ale te co testowałem tak miały) obecnie nakleilem szkło hybrydowe i narazie uważam je za najlepsze bo mimo tego że nie jest na cały ekran brakuje go około po 2milimetry na około to jest cieńsze niż zwykle szkło i ma zaokrąglone krawędzie więc jeszcze spoko to wygląda a jeśli chodzi o wytrzymałość to za krótko je mam żeby coś stwierdzić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie, w górnym pasku obok ikony budzika z lewej strony pojawił się jakiś dziwny znaczek. W instrukcji nie ma o nim słowa. Co to jest i czy da się usunąć? Pozdrawiam  

Screenshot_20180611-230235_Samsung Experience Home.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raiun

To jest chyba oszczędzanie danych. Opcja jest pewnie w ustawieniach sieci :)

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    59 minut temu, raiun napisał:

To jest chyba oszczędzanie danych. Opcja jest pewnie w ustawieniach sieci :)

Dokładnie o to chodziło!  Wielkie dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi