Skocz do zawartości
0guru0

Bateria spada o kilkanaście % baterii po restarcie telefonu, uszkodzenie pamięci flash.

Rekomendowane odpowiedzi

0guru0

Podejrzewam uszkodzoną pamięć flash ale nie miałem pewności dlatego otwarłem tu temat. Najgorsze jest to że to samo dzieje się z moim telefonem n7105 kupiony w ten sam dzień i to samo zaczęło się dziać z telefonem brata o ile się nie mylę to galaxy ace3 lte.

sprawdziłem sobie teraz KNOXA i okazało się że po wgraniu softa którego znalazł @the_naturat_com nabiło mi KNOXA. Po każdym etapie sprawdzałem i KNOX był czysty a po wgraniu tego softa nabiło flagę

Kontaktowałem się z serwisem samsunga i okazało się że prawdopodobnie jest uwalona płyta główna i możliwe jest że z siostrą trafiliśmy na wadliwe egzemplarze. Niestety jest już po gwarancji i wymiana jest już nieopłacalna.

Po 7 latach przygody z samsungiem chyba pora zmienić markę.
    Dziękuję wszystkim za pomoc

Edytowane przez 0guru0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@0guru0 faktycznie masz coś uszkodzone skoro oficjalny ROM samsunga nabił KNOX'a. Swoją drogą gdzie był kupiony?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0guru0

Samsung gdzie był kupiony? Wziąłem go w abonamencie w play. Nigdy nie kupuję telefonów z drugiej ręki chyba że w drodze wyjątku jak teraz gdzie mnie zmusiła sytuacja a trafiła się okazja Note 4 za £100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@0guru0 ja tylko raz kupiłem telefon u operatora wieki temu, więcej tak nie zrobię. Większość moich telefonów to idealne używki kupione w atrakcyjnej cenie. Note 2 kupiłem jako roczniaka w grudniu 2014. Przed końcem gwarancji wymieniłem wszystko co się dało. Lada chwila i ja zostanę posiadaczem Note 4 (wersja C).

Ale mniejsza o większość. Jeżeli masz szybkę bez rys, to jeszcze można coś zrobić z tego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    0guru0

Ja telefony kupowałem u operatorów ponieważ miałem dobry abonament i jak oferowali w dobrej cenie to brałem. Jak chodzi o przeznaczenie tego na części to wręcz wolał bym kupić jakiegoś rozbitka i wrzucić płytę do tego. Telefon nie ma żadnej rysy mimo ponad 2 lat użytkowania. Od pierwszego dnia gorilla glass na wyświetlaczu i noszony w pokrowcu. Wygląda jak by przed chwilą był wyciągnięty z pudełka. Myślicie że można by do tego wrzucić płytę z innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@0guru0 tak jest najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi