Skocz do zawartości
Rafał Kandzia

Spowolnienie pracy i brak możliwości włączenia telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejdę od razu do sedna...
Podczas pracy chciałem sprawdzić co nowego słychać na facebooku, odblokowałem telefon ale jakoś strasznie zamulał, nie włączały się aplikacje itp. więc zdecydowałem się go zresetować i ku mojemu zdziwieniu telefon już się nie włączył... Próbowałem dosłownie wszystkiego, przycisku resetu, wyjmowania wszystkich kart z telefonu, kombinacji klawiszy i NIC, nawet dioda powiadomień po podłączeniu pod ładowarke się nie obudziła, pod komputer - zero reakcji... Dodam że telefon ani troszkę ciepły nie był... Po 4h udało się włączyć telefon, Logo Sony Xperia, później ładowanie androida które bardzo zamulało i znów się wyłączył... po kolejnych 2h udało się go włączyć, zamulał znów przy uruchamianiu androida ale się włączył i działa jakby nigdy nic, jedynie jakieś 30% baterii zniknęło... Najnowszy android na pokładzie 6.0.1. W ustawieniach->informacje o telefonie-> diagnostyka pisze że 4 zdarzenia systemowe i o których godzinach jednak nic więcej...

Jako ciekawostke dodam, że telefon jest po wymianie gwarancyjnej w sieci P4 na NOWY i ma 1.5 dnia!

Dodatkowe pytanie... Skoro telefon jest nowy to czy gwarancja nie powinna znów wynosić 24 miesiące? W urządzeniu sprawdziłem i jest napisane że do 7 marca 2017...

I znów to samo... przy odblokowywaniu telefonu już straszny zamuł, przy ikonce baterii pokazała się ikona znaku zakazu (nie wiem co oznacza) telefon się wyłączył i nie włącza...

Edytowane przez Rafał Kandzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
patrikos23

gwarancja jak najbardziej, ale czy wymienią na nowy to kwestia czy naprawa będzie opłacalna czy nie i czy wogóle da się naprawić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odsyłaj póki możesz.  Szkoda dyskutować.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wyczytałem to typowa przypadłość xperii z3 / z3 compact ;) tzw. sudden death.... totalna żenada że dostajesz nowy telefon i po dniu jest uceglony... Pojade do p4 na wymiane gwarancyjną na kolejny NOWY telefon i wystawiam go na allegro. Chyba trzeba będzie dopłacić do S7 :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi