Skocz do zawartości
TheSpecial1

Dyskusja o ROMach, Kernelach i recovery - na luzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Szynku
    A jakie custom recovery polecacie? Philz, czy TWRP?

Używam Philz recovery i zauważyłem że do większości custom rom-ów jest potrzebne. TWRP miałem na początku i nie raz miałem problem wejściem w recovery, nie raz plików nie nie widział... Na Philz tego nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dgim

Z mojego doświadczenia z twrp sporo zależy od sposobu wgrania. Raz odpalal się wybiórczo inna metoda za każdym razem. Interfejs mi się bardziej podoba w twrp..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście preferuję TWRP. Tylko jest jedna bolączka... tylko PhilZ pozwala na instalację ROMów bazujących na stocku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    abe1

@up ja instaluje wszystko przez TWRP i jest Oki. A mialem juz 7 rom 2.3, port G3 od Seven'a, Cm11 i tego ostatniego którego polecam i używam najdłużej Carbon Rom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Instalowałem romy bazujące na stocku przez TWRP i nie było absolutnie żadnych problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver
    a jakie custom recovery polecacie? Philz, czy twrp?

twrp ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, korzysta ktoś może Mahdi-Rom? Mam pytanie co do baterii w tym romie i czy są spolszczone ustawienia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria w Mahdi trzyma gorzej niż stock, ale gdzie jest lepiej? Ustawienia w większości spolszczone. Byłem chwilę, ale jakoś w przypadku LG G2 wyjątkowo wracam do stock bo ma to czego oczekuję, sam sie sobie dziwię ale starcza TWRP i Root i tyle. Aparat w mahdi to atrapa stock'u, radia Fm nikt nie może odpalić a i w szybkości interfejsu to turbo nie stwierdziłem. Podobnie z innymi custom lub stock room i przeróżnymi kernelami, jakoś każdy ma jakieś "ale" a stock jest fajny taki nawet:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dgim

To chyba czeste zjawisko z tym powrotem do stock'a. Na poczatku jest dziki szal, kazdy dzien tygodnia na innym kernelu ;) ale to kombinowanie, przynajmniej w moim przypadku, po pewnym czasie mecze, szuka sie spokoju i po prostu stabilnosci. A stock z root'em i softem typu xposed po prostu wystarcza. No i trzyma baterie z reguly najlepiej ze wszystkiego co jest dostepne. Calkiem mozliwe, ze i ja wroce za jakis czas do pkt wyjscia. Ale poki co... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i się nasiedziałem na stock'u.... Od rana OptimusG3 Rom V1.1 Polecam!!! Działa radyjko FM! Wymiata póki co.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi