Skocz do zawartości
TheSpecial1

Dyskusja o ROMach, Kernelach i recovery - na luzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

LG-1.7.1 is the last version to support Stock 4.2.2 ROMs, development for Stock KK ROMs will begin when I get my replacement G2

To znaczy, że ten kernel jest tylko do 4.2.2

Ja i G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak czytanie ze zrozumieniem :D. Jeśli miałbym 4.2.2 to przez TWRP wgrywać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kernel Dorimanx chyba jest lepszy... Przez TWRP przez Flashify, można przez ADB. Wgrasz sobie wedle woli.

Ja i G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio ciągle śledzę poczynania deweloperów w sprawie kerneli dla 4.4, i póki co cisza :(.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4imb0t

1. Jak zrobiłem backup stockowego ROMu i potem wgrałem custom to czy przy przywracaniu kopii trzeba robić jakiś wipe?

2. Czy istnieje inny sposób na KK niż ten?

3. W jaki sposób z KK przywrócić gwarancję wgrywając z powrotem JB?

4. Instalował ktoś z was TWRP?

Edytowane przez 4imb0t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4imb0t

Cześć

Poszukuję ROMu z najlepszą jakością dźwięku i najlepszym zarządzaniem baterią. Bez różnicy czy 4.4.2 czy 4.2.2, bez różnicy czy to PORT czy jakiś AOSP. Aby działał, muzyka sprawiała przyjemność a bateria była powodem do dumy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ldawid
Aby działał, muzyka sprawiała przyjemność a bateria była powodem do dumy

Trzy w jednym? śpiew przyszłości :DD chociaż ... można próbować i testować sklep play ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki ROM ciężko będzie znaleźć. W moim odczuciu ROMy AOSP dają sobie radę najlepiej na baterii, ale jakość dźwięku wychodzącego z głośniczka, jest daleka tej, która występuje chociażby na stocku. Może kiedyś powstanie ROM, który będzie zapewniał długą pracę na baterii oraz świetną jakość dźwięku ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kshell

Chciałem się was zapytać czy są jakieś różnice w aparacie na customach opartych na stocku? Czy jest jakiś który wybija się od pozostałych np. szybkością autofokusa lub lepszą jakością zdjęć? Głównie chodzi mi o porównanie cloudy: stock/flex/pro. Który z tych romów jest waszym zdaniem najciekawszy?

LG G2 + TouchPalX + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skimen

Jak masz stocka to wgraj se jinsu mod albo xdaab prosta instalacja za pomocą aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi