Skocz do zawartości
TheSpecial1

Dyskusja o ROMach, Kernelach i recovery - na luzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że we wszystkich.softach jakie wymieniłeś jest taka sama jakość fotek ;). Pod względem funkcji najlepszy jest chyba Flex, ale on jest (moim zdaniem) brzydki jak noc.

Wysłane z mojego LG G2 przez TWRP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kshell

No też mi się wydaje brzydki. A pytałem bo jestem jeszcze na 4.2.2 od play i chciałbym wrzucić KK tylko nie wiem czy stocka czy warto któregoś customa. Zabieram się do tego jak pies do jeża bo nie mam tyle czasu ile bym chciał i pewnie jak już wrzucę soft nowy i sobie wszystko poukładam to nie będę miał szybko czasu aby go znowu zmieniać :-)

Skimen, co do tych modów to na szybko znalazłem tylko tego xdaaba ale to jest paczka zip więc jak na razie nie sflashuje.

LG G2 + TouchPalX + Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jef

Panowie, podpowiedzcie. Opłaca się przechodzić z 4.2.2 na 4.4.2 soft z brandem playa? Zastanawiam się nad zainstalowaniem i chciałbym poczytać opinii za i przeciw. Czy ten 4.4.2 jest ok, czy są jakieś niedogodności? Może lepiej poczekać, aż wyjdzie coś nowszego? Nie mam czasu się bawić w rooty itd. Przerobiłem w Galaxy S chyba wszystkie możliwe romy, ale już mnie to nie bawi zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem warto ;)

Wysłane z mojego LG G2 przez TWRP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do testowania mojego autorskiego kernela pod 4.4.2 :)

Mile widziane komentarze i screeny ze statusu baterii a nawet antutu :)

Może komuś spasuje ;)

LINK

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie, podpowiedzcie. Opłaca się przechodzić z 4.2.2 na 4.4.2 soft z brandem playa? Zastanawiam się nad zainstalowaniem i chciałbym poczytać opinii za i przeciw. Czy ten 4.4.2 jest ok, czy są jakieś niedogodności? Może lepiej poczekać, aż wyjdzie coś nowszego? Nie mam czasu się bawić w rooty itd. Przerobiłem w Galaxy S chyba wszystkie możliwe romy, ale już mnie to nie bawi zbytnio.

Moim zdaniem również warto. Jest odczuwalna różnica w szybkości działania i lepiej reaguje Knock On.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. :) Mógłby mi ktoś podesłać link do poradnika, gdzie mógłbym dowiedzieć się jak odrootowac telefon? Szukam i szukam, ale nie mogę znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak odblokowac opcje developera chlopaki?

Wysłane z LG G2 przez TapaTalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kshell

ustawienia/informacje o telefonie/informacje o oprogramowaniu i klikasz szybko w numer kompilacji. Nie pamiętam ile razy ale raczej mniej niż 10 i powinno być odblokowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby mi ktoś tak w skrócie napisać czym w rzeczywistości różnią się ROMy Cloudy od stocka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi