Skocz do zawartości
TheSpecial1

Dyskusja o ROMach, Kernelach i recovery - na luzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

skimen

Jest jakiś Rom od lg g3 już czy jeszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sądzicie jaka jest szansa ze dostaniemy androida 4.5/5.0 czy ten cały 4.4.3 producent bierze poważnie pod uwagę jako osobna wersja, no chyba nie, teraz kiedy mamy właściwie układ wydajnosciowo taki sam jak nowa generacja, co może napisać LG wymijajaco?

Wysłane za pomocą LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Jeśli LG chce pokazać, że zmieniło podejście do klienta to jak najbardziej powinna wyjść aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mogę wgrać TWRP za pomocą AutoReca mając obecnie wgrane recovery PhilZ? Nie będzie żadnych komplikacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi się, że przez to żę nie podali żadnych dat związanych z 4.4.3 to puszczą od radu do 4.5/5.0 ale najszybciej coś może ruszyć dopiero po wakacjach, jeśli tego lg nie zrobi to uważam, że wypadnie z gry bo topowa słuchawka mająca nie cały rok i porzucona to coś nie halo będzie, ale mam nadzieje że sie mylę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam posiadam stock JB na mojej g2

chciałby zmienić na KK ale nie wiem jaki wybrać?

proszę was o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 Rom - FLEX ☆☆ 2.0 - LG G2 ##### jest super płynny i działa właściwie wszystko także nie będziesz miał wrażenia niedoróbek. Ten sam użytkownik (S3V3) kuchci jeszcze port z G3 ale to wczesna beta i w tej chwili go dopracowuje więc trzeba poczekać jak go poprawi i udostępni.

I to chyba z naszych rodaków na tym forum on jest najbardziej aktywnym kucharzem, kiedyś miałem miui na htc ale na g2 mają plecy i jest dostepny ale z antkiem 4.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szaniak

G3 to już nie taka wczesna beta :) na romie działa wszystko, żadnych krzaków, na razie jest zdjęty z forum w sumie nie mam pojęcia dlaczego, działam na wersji 1.0.3 i naprawdę polecam, nie opłaca się kupować G3 bo wszystkie funkcję dostępne są da G2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kwiecien-22

Ale chcesz zmienić na stock KK czy custom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szaniak - fakt nie opłaca się kupować G3 ponieważ jej specyfikacja jest zbliżona do G2 z resztą nie mam tyle kasy żeby wymieniać ciągle fony na topowe więc kolejna wymianka najwcześniej za 2 lata. Co do romu G3 od naszego ##### to ja miałem problemy z super userem, z resztą ktoś tam też o tym pisał i za chiny nie mogłem zainstalować go ponownie bo zwyczajnie komputer mi nie widział urządzenia a przecież na nim instalowałem o Flexa 1,5 i G3. Na pewno dużo zostało zrobione w porcie G3 bo to nie ulega wątpliwością ale na chwile obecną pewnie będą wychodzić błyskawicznie i błędy i poprawki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi