Skocz do zawartości
kondziowy

Bateria do HTC ONE S, nowa, wydajna, gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie gdzie kupić nową, tylko oryginalną baterię mającą na prawdę deklarowaną pojemność 1650mAh, bez ściemy, bez półproduktów. Model baterii BJ40100. Na allegro takowej nie widzę niestety - wszystkie są dla mnie podejrzane a o gwarancji producenta nikt nie wspomni nawet.

Działam na nim od 2013 roku i bateria trzyma już tylko 2 godziny screen on time podczas gdy nowa miała z 6 bez oszczędzania energii. Cyanogenmod z Androidem 6.0.1 niedawno wgrałem a tu wyszedł właśnie do niego Android 7. Tak więc telefon ma nadal wszystko co potrzeba, muszę mu dołożyć tylko bateryjkę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, zamówiłem chyba najdroższą dostępną baterię z niby gwarancją producenta, nówka. http://www.gsmwarszawa.pl/product.php?id_product=474 Jednak spisuje się tylko około 10-20% lepiej od mojej starej 5-letniej ładowanej codziennie. Dostałem też fakturę na 15zł za nią czyli tyle ile każda z allegro. Fajny sklep. Nie jestem w stanie powiedzieć czy to jest nowa bateria, być może tak a może nie. 

Szkoda, że to słaba bateria mi ubije ten telefon, a nie przestarzały system. Chyba nawet najstarsi górale nie przewidzieli że One S pociągnie Androida 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi