Skocz do zawartości
Kali999

Red Bull Mobile zasięg sieci?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Właśnie mam zamiar przenieść numer do Red Bull Mobile. 30zł za nielimitowane rozmowy, sms i mms w tym 8GB internetu mnie mocno kusi.

Jak jest z zasięgiem tego operatora? Niby to Play więc zasięg wszystkich operatorów z tego co słyszałem? Koleżanka mieszka na Kobiałce miała internet Plusa LTE, teraz sprawdzała T-Mobile i działa u niej, a wzięła Play i internet nie łapie...

Może ktoś ma też jakieś porównanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno jest ograniczenie 3 Mb/s pobieranie i 1 Mb/s wysyłanie na roamingu krajowym czyli każdej sieci oprócz play. Do tego jakość tego jest dysksyjna potrafi zrzucać rozmowy jakość nie jest taka jak byś miał w tej sieci i prorytet mają większy klienci sieci macierzystej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Edi999

Teraz jest już ograniczenie do 1,5 Mbps w roamingu krajowym i wyłączyli zasięg 4 sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brednie po stokroć. zasięg 4 sieci jest (ja mam). Wystarczy mieć trochę oleju w głowie i poprosić o jego odblokowanie. Ja korzystam z RBM w Gdańsku ale sporadycznie jeżdżę do lubelskiego Chełma i swobodnie poruszam się po Kaszubach. Nie mam problemów z zasięgiem. Znajdzie się oczywiście kilka miejsc problematycznych, głównie są to wsie ale właśnie po to mam RK. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Monitkowa

RK dodajmy z ograniczeniem prędkości 1,5 Mb/s i ciągłym dzwonieniem do BOK bo któryś blokują 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani powiedzcie mi co mam zrobic, dwa tygodnie temu kupilam Red Bull internet za 35 zl 50 GB w tych dwoch tygodniach mialam internet tylko 4 razy i to w krotkim czasie, bylam z tym w placowce Play, kombinowali ale nic nie wymyslili, rece opadaja, nerwy i jeszcze raz nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
spec-naz1

@monika99 Ale że co??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi