Skocz do zawartości
cyyyyyy

KERNEL SiyahKernel S2-v4.1.2 (27.08.2012)

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos wie skad moge sciagnac wersje SiyahKernel v2.2i? link mile widziany

Mam ten Kernel i zastanawiam się czy mam bezpieczne ustawienia w Voltage Control:

[ATTACH=CONFIG]7352[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7353[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7354[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]7355[/ATTACH]

Do tej pory nie zmieniałem nic i zauważyłem sporą zmianę na lepsze po instalacji SiyahKernel, codziennie korzystam z 2-3 z godziny WiFi, dużo piszę i gadam i telefon trzymał maks do 12 godzin, teraz ponad 36 godzin (przez noc z 42% do 35% spadła bateria, gdzie wcześniej przy 20% się kładłem i rano telefon już był już wyczerpany).

Zastanawiam się jeszcze czemu w Voltage Control nie mogę zrobić profilu (niby w darmowej wersji można do 2 profilów), nie chcę tracić kasy na pełną wersję a 36 godzin mnie zadowala więc jak nie znajdę rozwiązania to aplikacja wyleci :)

Jakie są domyślne ustawienia? Bo nie wiem jak je przywrócić bez używania CWM i chcę ustawić ręcznie.

czy moglby ktos zrobic jakis opis jak podkrecic cpu albo zapodac zrodlo,moze juz jest jakas instrukcja? zainstalowalem set cpu ale sa tam te opcje voltage,scaling,nie wiem z czym to sie je i inne nie chce ustawic czegos bezmyslnie.

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

szkoda ze nie ma supportu dla 2.3.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Jest. 2.3.4 do 2.3.7.

"Currently all Samsung 2.3.4 & 2.3.5 based ROMS, CM7 and MIUI ROMS are supported" - CM i Miui to 2.3.7. Przy ROMach Samsunga autor pewnie opisu nie zmienił, 2.3.6 Samsunga mamy od niedawna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

Mam ten sam rom co Ty, wiec w sumie to moge bez obaw wrzucic 2.4. Nie zauwazylem twojego podpisu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś bardziej doświadczony i znający angielski wrzuci kilka informacji z xda bo chyba piszą coś o problemach z ładowaniem w 2.4. Sam nie chcę mieszać i robić niepotrzebnego zamieszania, bo nie czuję się kompetentnym tłumaczem. Wrzuciłem 2.4 i jest ok, jak na razie.

Wysłane z i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

Z tego co zrozumialem to chodzi o to ze niektorzy zglaszaja problemy z napieciem (czy jak to sie tam nazywa) ladowania, co wywoluje lagi gdy sie laduje telefon. Faktycznie u mnie tez co takiego wystepuje gdy laduje telefon. Domyslna wartosc 750mA, z tego co tam widzialem na jakims obrazku po zmianie na 950mA wszystko wraca do normy. Wszystko zmienic mozna sobie w programie Voltage Control. Ale ja bym poczekaj na wiecej informacji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiego programu używacie do OC i UV?

Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z Voltage control

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi