Skocz do zawartości
MatRog

Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Rambdal

Panowie mam pytanie warto kupić P2? Póki co mam G4 dlatego zastanawiam się nad czymś innym.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

@Rambdal Jak dla mnie warto, chociaż przeniosłem się z wydajniejszego telefonu z lepszym aparatem ( galaxy note 4). Główna zaleta to zdecydowanie bateria, później bdb ekran i zaskakująco dobre głośniki. Jedyne do czego mogę się przyczepić to problem z roamingiem w play i przynajmniej u mnie dość słabe działanie na słuchawkach Bluetooth( bardzo cicho odtwarza). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

@kyler właśnie G4 ma również bardzo dobry aparat dlatego wolę się zapytać czy wielkie rozczarowanie jest?

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

@Rambdal Powiem ci tak: ja nigdy osobiście nie byłem jakimś wielkim maniakiem robienia zdjęć telefonem, więc mogłeś kupić P2 ze świadomością że aparat używam tylko do robienia zdjęć notatek. Jeśli chcesz go używać do czegoś ambitniejszego to raczej się rozczarujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

@kyler ja niestety aparatu fotograficznego już nie mam więc po części aparat też jest ważny. Dużą różnice między Note 4 a P2 widziałeś?

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

@Rambdal Moim zdaniem kilka klas różnicy, teraz sobie na szybko popatrzyłem na zdjęcia z wakacji i widać, że Samsung łapie więcej detali i jest mniej zaszumiony. Pamiętaj, że w klasie średniej ciężko o jakieś dobre aparaty, więc jesli to dla ciebie ważne to poszukaj raczej w starych flagowcach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 8.05.2017 o 19:46, kyler napisał:

@Rambdal Moim zdaniem kilka klas różnicy

Kilka jak kilka - ten aparat jest porównywalny większości aparatów  w różnych telefonach poza flagowcami. Jest taki jak konkurencja ma w podobnym przedziale cenowym. Jeśli chce się dobry aparat ciężko szukać w tej cenie choćby jedną klasę lepszego. Tylko flagowy albo kompromis P2 , jednak bateria daje taki komfort że warto się zastanowić nad owym kompromisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up ja się długo nie zastanawialem na przedluzeniu w T-Mobile, p2 albo xperia x, mimo że jestem zwolennikiem Sony to za x podziekowalem bo z pewnością cala seria x, nawet te najnowsze jesli chodzi o baterie to leży i kwiczy  a lepszy aparat mi do szczescia nie jest potrzebny, jedynie jakosc dzwieku z odpowiednimi sluchawkami u sony robi robote, jednakże p2 też daje rade z odpowiednim odtwarzaczem muzyki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi77

Witam. Jedno pytanie odnośnie Lenovo P2 - przy ikonach aplikacji WhatsApp i Messenger nie mam liczby nieprzeczytanych wiadomości. Można to jakoś ustawić,czy po prostu ten telefon tego nie potrafi? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kyler

@androides Zgadzam się, dlatego jeśli komuś zależy na jakości zdjęć to musi się zdecydować na byłego flagowca, bo średnia półka jeszcze nie dojrzała do dobrych aparatów.

11 godzin temu, Adi77 napisał:

Witam. Jedno pytanie odnośnie Lenovo P2 - przy ikonach aplikacji WhatsApp i Messenger nie mam liczby nieprzeczytanych wiadomości. Można to jakoś ustawić,czy po prostu ten telefon tego nie potrafi? Pozdrawiam.

U mnie chyba też nie było, mogę ci polecić nova launcher, która na to pozwala. W moim przypadku przy okazji interfejs jakoś żwawiej działa i można sobie ustawić kilka użytecznych gestów zwiększających przyjemność użytkowania. 

dodana zawartość

Tak przy okazji, czy u was też procenty baterii spadają nieregularnie ? Tzn mam wrażenie, że zawsze rozładowanie się od 70 do 65 procent zajmuje powiedzmy 10 minut, ale już spadek z 65 do 54 procent zajmuje drugie tyle. Da się to jakoś wyrównać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi