Skocz do zawartości
MatRog

Pytania do posiadaczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Używacie gestów na czytniku zamiast przycisków ekranowych ? Ja korzystam z tego od początku i dziwnie to teraz działa, czasami muszę kilka razy dotknąć żeby wykonało mi zleconą czynność. Dodam że czytnik linii papilarnych działa bez zarzutu, odblokowuje za pierwszym razem w mgnieniu oka. Spotkało kogoś coś podobnego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzystam z gestów na czujniku. Faktycznie czasami nie reaguje ale zauważyłem że może to być też kwesta aplikacji np Chrome - po zminimalizowaniu gęsty działają prawidłowo.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie też się zastanawiałem czy nie jest to spowodowane używaniem w niektórych aplikacjach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też czasami trzeba kilka razy nacisnąć, ale do tej pory byłem przekonany, że to wina "zapalcowanego" czytnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    13 godzin temu, MatRog napisał:

Kolejne moje pytanie to przywracanie systemu do ustawień fabrycznych. Nie śmiejcie się ze mnie ale czy po takim resecie wszystkie ustawienia, zdjęcia, filmy itd będę mógł przywrócić z kopii zapasowej? Nie chce mi się ustawiać każdej funkcjonalności od nowa, zgrywać zdjęć i kontaktów. Do tej pory przywracałem ustawienia przed sprzedażami telefonów przez to nie obchodziło mnie czy będę mógł cokolwiek przywrócić.

Masz na myśli kopię zapasową google'a? Raz się na to nabrałem. Przywrócił aplikacje, ale ustawienia były rozjechane. Zdjęcia i kontakty archiwizuję niezależnym programem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MatRog

Tak, chodzi mi o tą kopię zapasową którą mogę zrobić przy resecie. Póki nie znajdę opcji, gdzie telefon po resecie przywróci wszystko do moich ustawień (każdą zakładkę menu czy ustawienia) to wolę już nie mieć internetu. Cały czas mam drugi tel w kieszeni (służbowy), gdzie internetu bezliku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    41 minut temu, MatRog napisał:

Póki nie znajdę opcji, (...)

Nie ma takiej opcji bez modyfikacji telefonu (root, recovery).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie lub tytanium backup ale ten wymaga roota, druga rzecz kopia w recovery też idealna nie jest bo jeśli ją zrobisz  mając jakieś bugi np przez aplikacje spowodowane to przywracając kopię (dane) to będą one z powrotem na wgranym  na czysto sofcie tudzież po przywróceniu do ustawień fabrycznych 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy, chodzi konkretnie o działanie dual sim. Czy da się przypisać do kontaktu na stałe kartę sim, z której wykonywane będą połączenia i wiadomości, są osobne ikony telefon 1 i 2, osobne ikony wiadomości z sim 1 i 2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P250

Witam! 

Jestem zainteresowany zakupem tego aparatu, parę wątków tutaj przybliżyło mi obraz tego sprzętu za co kieruję podziękowania.

Ze swojej strony chciałbym zapytać - jak wygląda kwestia trzymania zasięgu i rozmów? Czy na tzw. "odludziach" daje radę, czy też przegrywa z konkurencją? Gdzieniegdzie przebijały mi się informacje o problemach z mikrofonem tego urządzenia, problemem był także roaming. 

Będę wdzięczny za opinie na ten temat

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi