Skocz do zawartości
Crow

Orange schodzi na psy :/

Rekomendowane odpowiedzi

Crow

Jak by sie ktos zastanawial nad przejsciem do orange czy cos to stanowczo ODRADZAM. Dzisiaj dostalem piekny rachuneczek na 280zl, bo niby internet przekroczylem. Fajnie ze od czasu jak mam ta *** pantere ani razu nie przekroczylem polowy limitu, a teraz nagle o ponad 200zl mi nabilo danych. Dodam, ze nie zostalem poinformowany o konczeniu sie pakietu, a to dlatego bo SMSy lubia sobie nie dochodzic, nie mozna sie do mnie dodzwonic, ani ja sie nie moge dodzwonic sie od czasu do czasu do kogos. Zaznaczam, ze to nie jest problem tylko mojego telefonu tylko kilku osob, ktore maja numer w orange i maja rozne telefony. Dzwonilem do pomocy technicznej i u nich jest wszystko "w porzadku". I jeszcze ciekawostka - nieograniczony internet w orange to tak na prawde paczka kilkuset mb danych do wykorzystania, jak sie ja sobie kupi.

Jak tylko skonczy sie umowa, mowie papa Orange, Wam tez radze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bzdura , nieograniczony internet to nieograniczony internet + paczka danych w której śmiga on szybciej

Darmowy internet masz w taryfach Pantera 89 w górę oraz w Optymalny dla firm z internetem 450 ok 134zł w górę

poczytaj ofertę a nie narzekaj. Po 2gie nikt do ciebie nie dzwoni jak przekroczysz dane , idź do pana z infolinii co ci pierdół nagadał i tam płacz.

Lubie kupujących przez telefon , którzy później reklamują coś w salonach bądź płaczą na forum.

Płac i płacz , chciałeś taniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crow

po pierwsze nie bralem nic przez telefon, po drugie jest napisane, ze dostaje SMSa ze przekraczam pakiet danych. po trzecie piszesz nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie na temat ??? Przeczytaj co to nieograniczony internet (spada prędkośc ale śmiga za darmo - ty "bredzisz że jest inaczej" bo zapłaciłeś za paczkę danych w "małej" panterze i myślałeś nie wiem co). Wymyślasz pierdoły jakby ci za to płacili.

Do po 2gie podaj punkt regulaminu w którym jest to napisane.

Do po 1wsze , sam wyczytałeś to jeszcze gorzej bo nie wiesz co czytasz . (dalej twierdzę ,że w salonie nikt ci takich pierdół nagadac nie mógł)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crow

ja za zadna paczke nie placilem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    I jeszcze ciekawostka - nieograniczony internet w orange to tak na prawde paczka kilkuset mb danych do wykorzystania, jak sie ja sobie kupi.

KŁAMSTWO , bzdura , pomówienie itp.

Dalej czekam na punkt z regulaminu w którym to jest informacja o SMS iż przekraczasz pakiet , ponieważ twój post to taki sam stek bzdur jak narzekanie na Play , T-Mobile , Plus .Ktoś się czegoś spodziewał a tego nie ma nie było i nikt nie dawał a mimo to żal na forum w sklepie , na infolinii a do siebie nie ma pretensji.

Dziwię się , że posty zawierające rażące kłamstwa nie są od razu kasowane z upomnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crow

alez jestes nerwusek, fanboy orange? jest napisane cos takiego chociazby na ulotkach reklamowych ;). pozatym powiedzial mi tak konsultant, po trzecie kolega dostal takiego SMSa juz raz, z informacja ze zostalo mu tylko 50mb jeszcze do wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to mnie osłabiłeś ^^^^^ napisane na ulotkach jest ,że smsem włączasz dodatkowy pakiet albo dodatkowy pakiet +nieograniczony net (zależnie od taryfy)

kolega dostał sms ?^^ ok ok czyli w regulaminie nie ma ?

a jak ci powiedział konsultant to niech kasę odda (w salonie było więc wiesz który , skargę pisz, albo strzel w pysk - choc dalej myślę ,że nikt w salonie by nie kłamał ponieważ poniósł by konsekwencje a ty byś się nie żalił )

Do dziś nie wiesz co podpisałeś gratuluję :) .Nie wiesz też z kim bo na forum się żalisz zamiast wyjaśniac a nie po biurach obsługi dzwonic ^ No cóż głupich nie sieją .

Edytowane przez rafalk123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się kończy podpisywanie umów bez czytania regulaminu.. jestem w Play, ale kurde - lekko przesadzasz. Naliczono Ci opłatę z Twojej i tylko Twojej winy i masz pretensje. Nie twierdze, że Orange jest super bo oferty mają paskudne natomiast tak właśnie kończy się "oszczędzanie".

Kurcze, kiedy ludzie się nauczą, że tanie abonamenty to lipa?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minus orange jest taki że on daje lejek od nie dawna tylko w wyższych taryfach za darmo a jak ktoś z mniejszą taryfą chce mieć to musi sobie włączyć dodatkowy drogi pakiet internetu ja postanowiłem że nie wezmę nigdy abonamentu jeśli nie będzie lejka więc póki co abonament w orange przez to odpada :P,lejek posiada normalnie t-mobile,plus,play i tam nie ma takich problemów jeśli ktoś ma nowe taryfy z nim,ja też przy podpisywaniu umowy miałem taryfę bez lejka bo wtedy nie było ale nie miałem telefonu który ciągle łączy się z netem i często 100 mb mi starczało kiedy zmieniłem telefon na htc desire to i zmigrowałem na nową ofertę z lejkiem po prostu nie miał bym z czego opłacić faktury jakby przyszła 500,1000zł lub większa :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi