Skocz do zawartości
monikamon

HTC Desire 620 wyłącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno kupiłam telefon HTC 620 Desire i wyłączał się, więc oddałam go do serwisu. Niestety w serwisie nie znaleźli żadnej usterki i twierdzą, ze telefon nie wyłączył im się przez tydzień ani razu (wkładali także swoje karty sim). Po  odebrani telefonu z serwisu kupiłam więc nową kartę sim w virgin mobile  i włożyłam ją do telefonu z takim skutkiem, ze telefon się wyłączył juz 2 razy. gdy nie miał  żadnej karty - ani razu się nie wyłączył. W czym jest problem?? bo na pewno nie w karcie sim która  jest nowa, ani w technicznie w telefonie, bo w serwisie nie znaleźli usterki.

Edytowane przez skolsiwo
    Usunięto prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@monikamon  wygląda jakby gniazdo SIM "miało problem". Ja bym odesłał jeszcze raz, z adnotacją, aby tym razem sprawdzali cały czas na jednej karcie sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodana zawartość

@skolsiwo twierdzili że długo go testowali na 1 karcie Sim, no i powinien od razu praktycznie  im się włączyć, ja tylko włożyłam kartę a już były problemy. teraz to nawet jak ją wyjęłam po jakimś czasie się sam wyłączył. Więc albo serwis robi mnie w balona albo może chodzi o sieć virgin mobile i tlko na tych kartach nie działa?

Edytowane przez monikamon
    zła treść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@monikamon Virgin Mobile nie ma tutaj nic do rzeczy. Ja również jestem w tej sieci. Ewidentnie wina telefonu. Odeślij jeszcze raz. Najlepiej by było gdyby udało Ci się nagrać filmik jak telefon sam się wyłącza, chociaż mam świadomość że nie będzie to proste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam problem z telefonem. Po schowaniu do kieszeni telefon się wyłącza. Wcześniej wyłączał się i włączał bez żadnego powodu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@mihau1211

Podłączyłem Twoje pytanie do już istniejącego wątku.

Może znajdziesz jakieś informacje we wcześniejszych postach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi