Skocz do zawartości
Sebax26

S5 mini gigantyczne zużycie baterii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od niedawna jestem posiadaczem SG S5mini, telefonik super, nieduży i dużo bajerów. Jednak zaczęła mnie niepokoić trochę w nim bateria. Wydaje mi się że zaraz po odłączeniu od ładowarki trzyma całkiem super, ale potem jest tylko gorzej. Coraz szybciej lecą procenty. Natomiast wczoraj przeżyłem zawał. Mając osiemdziesiąt kilka procent wszedłem na 2-3 strony internetowe trwało to może 15-20 minut i bateria spadła w jednej chwili niemal ponad 40%!!! Potem przy standardowym użytkowaniu SMS, rozmowa - już o kilka procent jednocześnie. O co biega z tym telefonem? Czy to możliwe, żeby przy tak krótkim serfowaniu po necie tyle zjadło baterii? Mam go od nowości, jest co prawda na gwarancji, ale mam wszystko powyłączane (żadne WiFi, Bluetooth, Dane komórkowe czy synchronizacje) W załączeniu screen wykresu baterii. Proszę o pomoc expertów :)

Screenshot_2017-01-29-17-04-49.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pytam

Ja bym wysłał do serwisu. Owszem bateria długo nie trzyma ale nie powinno być aż takich skoków.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Po pierwsze pokaż czy telefon wchodzi w deep sleep. Po drugie w statystkach baterii co pożera baterię. Po trzecie najlepiej wgrać czteroplikowca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi