Skocz do zawartości
pawelekz1

Kiedy Nougat dla S6 Edge?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko po co w takim razie dzisiejszą aktualizacja 6.0.1? Coś mi się wydaje, że na 7kę to my jeszcze poczekamy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@msterna

Poprawki zabezpieczeń, poprawki błędów, nowa funkcja - udostępnianie bezpośrednie, itd....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Tak, to oczywiste. Ale to oznacza że poczekamy na nogauta...

Edytowane przez bartekc00
    Odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@msterna

To nic nie oznacza. Od początku należało się spodziewać, że najpierw S7, potem dopiero seria S6.

Ale dobrze, że pamiętają o poprawkach zabezpieczeń dla poprzedniego flagowca.

P.S. Nie cytuj posta na który odpowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zbyszekk  Wiesz gdzie znajdę opis zmian/funkcji w nowej wersji oprogramowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbyszekk

@emperempe

Nie szukałem z braku czasu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ze wyszedl dzis update dla naszych s6 edge nic nie oznzcza. Mozliwe ze na dniach wyjdzie nougat tak jak w linku podanym wyzej z tureckim csc. Dla Polski oczywiscie pozniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Upadte niestety opozniony ze wzgledow testów jakościowych. Oficjalna informacja z sammobile. Niestety musimy jeszcze poczekac i niestety niewiadomo ile to potrwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Rozumiem, że każdy z użytkowników chciałby mieć aktualizację  Androida 7.0 jak najszybciej, jednak ja po wgraniu Nougata  na SGS7edge  odnoszę się do niego z umiarkowanym entuzjazmem. Bawiłem się nim jeszcze w trakcie testów i nie zachwycał mnie grafiką, a nade wszystko nową galerią oraz również nowym interfejsem aparatu. Żywię nadzieję, że seria "6", której jedno i to ulubione urządzenie posiadam, będzie się lepiej sprawowała na nowym Androidzie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja natomiast na s7 uwazam ze 7.0 sprawuje sie super. Fakt biale tlo w galerii jest slabe. Natomiast wszystko inne jest oki. Telefon chodzi plynnie i stabilnie. Chcialbym zeby w nowej wersji andka dla naszych s6 edge bylo polskie upday zamiast tego slabego briefieng po angielsku. Na always on display tez raczej nie mamy co liczyc ze wzgledu na slaba baterie. Licze ze bedzie mozliwosc zmiany rozdzielczosci ekranu bo to jest wedlug mnie super opcja ktora moglaby wudluzyc prace naszych baterii.

Ps. Dzis na xda ktos napisal ze na twiterze samsungowskim jest informacja ze update ma sie pojawic miedzy 6 a 12 marca. Ile w tym prawdy niewiadomo. Natomiast ja czekam z niecierpliwoscia. Pytanie ile to jescze potrwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi