Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Weronika2017

Czarny ekran po aktualizacji oprogramowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich Użytkowników niniejszego Forum :)

Postanowiłam sprzedać swój tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 3G. W tym celu uruchomiłam go, aby przywrócić ustawienia fabryczne, gdyż nie chciałam, aby moje pliki, dane itp. dostały się w niepowołane ręce. Niestety, po przywracaniu ustawień fabrycznych tablet uruchamia się, jednak wyświetla się czarny ekran, na którym początkowo pojawia się komunikat o aktualizacji oprogramowania, a następnie wyświetlają się komunikaty o treści: ,,Aplikacja Application installer została zatrzymana". Kilkakrotnie próbowałam uruchomić tablet, ale za każdym razem sytuacja wygląda tak samo. Podłączyłam tablet do komputera za pomocą programu Kies, jednak po próbie kolejnej aktualizacji czy przywrócenia poprzedniego oprogramowania, tablet przestaje być widoczny dla komputera.

W jaki sposób mogłabym przywrócić poprzednie oprogramowanie? Przypuszczam, że przyczyną tej awarii jest właśnie aktualizacja oprogramowania, gdyż wcześniej nic się z tabletem nie działo, jak na swoje parametry pracował naprawdę dobrze. Ponadto, po aktualizacji oprogramowania smartfona miałam analogiczną sytuację, z tym że wtedy telefon wyłączył się całkowicie i nie reagował na jakiekolwiek działania z mojej strony.

Dodam, iż tablet nie jest już na gwarancji, dlatego zależy mi na rozwiązaniu problemu bez korzystania z usług serwisowych. Zwłaszcza że sam tablet nie jest już zbyt wiele wart.

Mam nadzieję, że wśród Użytkowników znajdzie się ktoś, kto będzie wiedział, jak mi pomóc ;)

Pozdrawiam serdecznie,
    Weronika :)
    Edytowane przez Weronika2017
    podanie złego tagu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyne co można zrobić, to włączyć tablet. Normalnie wyświetla się logo Samsunga, poźniej natomiast wyświetla się od razu komunikat o aktualizacji oprogramowania i ten nieszczęsny komunikat ,,Aplikacja (...) została zatrzymana :(

dodana zawartość

W sumie to nie wiem za bardzo na czym polega ten tryb, więc może to by zadziałało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie da się ukryć, że z takim problemem mam do czynienia pierwszy raz, mimo że od 15 lat korzystam z różnego rodzaju telefonów i sprzętu...

Model SM-T211.

Uruchomiłam już ten tryb, o którym wspomniałeś. Sprawdziłam w Internecie, jak to się robi. Kliknęłam po prostu klawisz home, volume down i power. Aktualnie taki ekran mi się wyświetla, jak na zdjęciu: 

DSC_0734.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi