Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
adagio

[ROM][Official][lux] LineageOS 14.1 for Moto X Play

Rekomendowane odpowiedzi

@adagio

Super. Odezwę się jak ogarnę i będziemy szukać gdzie leży problem jeśli chodzi o ten nieszczęsny "x" przy zasięgu sieci default_smile.png

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

No dobra, zainstalowałem najnowszą wersję kernela. Nie chcę zapeszać ale "x" nie pokazuje się nawet na profilu oszczędnym. Telefon nie gubi również sieci gdy wyłączę ekran. Czas na test przyjdzie jutro jak telefon zostanie naładowany na full i będę kontrolował ten paskudny proces "system operacyjny android". Jeśli to rozwiązało właśnie moje problemy z motką to powinienem Cię ozłocić @adagio

dodana zawartość

@adagio
    Jest o niebo lepiej. Bateria niestety sama z siebie nie trzyma tak jak powinna ale jeśli chodzi o moje problemy to ustały całkowicie. Telefon nie grzeje się, nie łapie "x" także dziękuję za pomoc ccce2fa0e698275f1b5e65f71ab13b47.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Coś popsułem i po ostatniej aktualizacji LineageOS 14.1 nie widzę ekranu nadchodzącego połączenia. Dzwonek działa ale nic poza tym, bo nie mogę odebrać. Szukałem w ustawieniach, powiadomienia ale nic nie mogę znaleźć.

Tel. przerobiony na dwa simy, Do tej pory działało bez problemu. Wcześniej tel nieco mulił więc postanowiłem go wyczyścić i zainstalowałem wszystko jeszcze raz, to znaczy LineageOS plus dualSIM. Myslałem że wszystko jest ok. aż do momentu gdy ktoś do mnie dzwonił.

EDIT

Zainstalowałem wszystko jeszcze raz i działa, ale jestem ciekaw co sie mogło zajączkować?

Edytowane przez Sid Gotama

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi