Skocz do zawartości
pjanowski2540

tutorial Jak zablokować BOOTLOADER! Tworzenie kopi partcji bootloadera oraz ich wgrywanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyświetla Ci się komunikat podczas uruchamiania telefonu? Muszę zablokować bo jakaś plama wyszła mi na wyświetlaczu i chcę na gwarancję oddać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nowos

czy da się zejść z nogata na lollipopa na potrzeby skopiowania partycji z cust, drm, misc, persistent?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nowos

Ja mam backup tych partycji z lolipopa, mogę podesłać. Ale generalnie sugeruję pozbyć się tego telefonu jak najszybciej, jeśli nie ma się gwarancji. Mój LG V10 bez roota i z zablokowanym bootloaderem nagle sam się wyłączył i koniec, super hard brick mode, nawet specjaliści od unbricka z Indii rozkładali ręce. I z tego co czytam - nie tylko mnie się to przytrafiło.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś mógł to podeślij mi kopię backapu partycji z lolipopa. Był już na wymianie płyty głównej a teraz powychodziły jakieś fioletowe plamy na wyświetlaczu i nfc mi nie działa

Dodana zawartość

Dziś blokowałem botloader komendą i teraz telefon restartuje się. Błoto załapał i wyświetla się napis jak w dołączonym zdjęciu. 

Spoiler

IMG_20171010_154148.jpg

Tak na marginesie. Żeby zablokować bootloader poprzez komendę fastboot oem lock trzeba mieć stockowe recowery. Przerabiałem to już. Miałem twrp no i nie poszło tak jakbym oczekiwał.

https://drive.google.com/file/d/0B4bibNdQjz0dclF6VW8zMENSWFU/view?usp=drivesdk

Edytowane przez maxraf21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi