Skocz do zawartości
Alice-

[Desire 630] Podwójne blokowanie ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Alice-

Hej,

Mam HTC Desire 630. Ustawiłam odblokowanie ekranu na wzór ale oczywiście jak zablokuje i odblokuje to najpierw mam slide to unlock a dopiero potem wzór... nie robi to ani trochę sensu ;-; w poprzednim telefonie miałam opcję 'skip the slide page' i wtedy od razu odpalał się ekran na wzór ale w tym nie mogę nigdzie takiej opcji znaleźć. I teraz pytanie - czy jest gdzieś ta opcja a ja jestem wyjątkowo ślepa? Albo ewentualnie, czy jak jej nie ma faktycznie to czy jest może jakaś apka która umożliwiłaby pominięcie tego? Jest to wyjątkowo debilne i chciałabym się tego pozbyć jeśli jest taka możliwość. Help please

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Ten pierwszy ekran blokady pochodzi z jakiejś aplikacji. Dodaje ona swój ekran blokady oprócz tego systemowego. Po co - nie wiem. Używasz może TouchPala? Albo jakichś aplikacji do oszczędzania energii/czyszczenia telefonu ze śmieci itp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Alice-

Nope. Używam Cean Mastera ale tam mam wyłączone te badziewia co dodaja swój ekran blokady. To było od razu po włączeniu telefonu i ustawieniu blokady, zanim zdążyłam cokolwiek ściągnąć. To jest systemowe. Ale np. w poprzednim co miałam (Zenfone) jest normalnie opcja 'skip the slide page' czy coś w tym stylu i wtedy pomija ten ekran. Wiem, że u innych np. jest 'use only pin code' albo coś takiego i wtedy też pomija ten pierwszy. Widocznie w tym się nie da :< No cóż, muszę się chyba przyzwyczaić

Edytowane przez Alice-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Sprawdziłem i w HTC chyba to tak faktycznie jest. Zmyliło mnie to "slide to unlock" bo mi się to kojarzy z taką poziomą belką z guzikiem do przesuwania, a w HTC po prostu trzeba przesunąć do góry. Nie wiem jak to zmienić niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi