Skocz do zawartości
kwapaa

Kupno niebrandowanego Sensation na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Smogg

Oczywiście, że po nowym roku spadnie. A w lutym, po styczniu będzie jeszcze niższa. A później w marcu i kwietniu i maju... elektronika tanieje z każdym miesiącem.

A gdzie można kupić telefon bez branda... chyba Plus i Play nie brandują swoich telefonów. Poza abonamentem można to zrobić w X-Komie i chyba w Vobisie też. Na allegro jest masa tego typu ofert i z innych sklepów. Wystarczy chcieć poszukać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

podczas rozmowy telefonicznej coś stało się z moim ekranem LCD. A mianowicie pojawiło się to co na obrazku. Nie wiem co to może być. Czy wymiana ekranu LCD pomoże? Czy może jest to coś grubszego? Miał ktoś z was już taki problem?

post-7313-14255702199247_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę kupić i rozmawiałem z tą Panią która sprzedaje przez telefon i żeby zaoszczędzić zachodu napisałem że po prostu telefon jest mój :) ale niepotrzebny off-top :P zastanawiam się czy warto go kupić i wymienić LCD za 150zł z allegro czy to może wina po prostu płyty głównej i naprawa to po prostu kupno nowego telefonu :P a może wystarczyłoby po prostu od nowa wgrać soft, chyba ciężko tu cokolwiek powiedzieć na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Ja bym raczej obstawiał uszkodzenie mechaniczne (być może właśnie płyty głównej) i poszukał telefonu droższego, ale w pełni sprawnego - bez niespodzianek i dodatkowych kosztów.

Za dużo niewiadomych. Jeśli byłaby to tania zabawa, to sprzedawca zainwestowałby te 150zł, aby mieć zwrot na poziomie wartości nowego telefonu... a mimo wszystko tego nie zrobił. Pamiętaj więc o pewnej prawdzie życiowej:

Wszyscy kłamią.
    Edytowane przez Smogg
    Po scaleniu wątków ramka stracła rację bytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Ja przychyle sie do tego co napisał smogg. Nie wierzę, ze ktos kto ma sensation i doznaje takiego uszkodzenia nie sprawdza jak to naprawić i kupuje sobie nowy sprzęt. Dopytaj kobietę o konkrety. Czyli czy to wstawia sie już na początku po uruchomieniu, czy daje jakieś dźwięki, czy zmienia sie na czarno. Jak babka będzie kręcić to daj sobie spokój. Po zalaniu na innym sprzęcie widzialem takie cos. Gra nie warta świeczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Z Plusa, więc bez branda.

Data zakupu też wskazuje na telefon produkowany już po tej felernej serii z kurzem i klapkami... Mój z sierpnia nie cierpi na te problemy. Madtrexxa "równolatek" też nie (o czym zresztą już wiesz). Prawdopodobieństwo, że to stary egzemplarz z otchłani magazynu jest w mojej opinii minimalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój jest z początku sierpnia. Nie ma kurzu poza jednym mikroskopijnym paproszkiem, brak uścisku śmierci, klapka dopasowana idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak sprawdzić datę produkcji?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi