Skocz do zawartości
kwapaa

Kupno niebrandowanego Sensation na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

CUDNY NOWY HTC SENSATION BEZ SIM (2187631979) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. witam chcialbym kupic powyzszy telefon ale nie wiem czy to kwestia romu czy czegos lecz jak tam jest napisane na ekranie pojawila sie kasza . co o tym myslicie , chcialbym miec 100 % pewności bo nie chce sie mieszac w jakies ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Uciekać.

Przeczytaj wątek - już raz ktoś zastanawiał się nad zakupem tej słuchawki... Po pierwszej aukcji widać, że ktoś to kupił, ale pojawiła się druga (ten sam objaw, te same zdjęcia → przypuszczalnie ten sam telefon)... Najwyraźniej to nie jest problem software'owy, a koszt naprawy jest ekonomicznie nieuzasadniony.

Dla potomnych - zdjęcia aukcji.

Aukcja1: [ATTACH=CONFIG]14171[/ATTACH]

Aukcja2: [ATTACH=CONFIG]14172[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Jasiek, daj sobie z tym spokój. To na pewno nie jest kwestia romu.

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich!

Poluje na htc sensation i mam okazje kupić go za 1tys. Ogólnie telefon jest w porządnym stanie i jest jeszcze prawie półtora roku gwarancji. Wadą jest troszeczke kurzu pod ekranem co jak stwierdził sprzedawca nie przeszkadza w użytkowaniu. Z tego co czytałem to htc pozbywają się tego bezpłatnie. Waszym zganiem skusić sie na niską dość cenę czy raczej niepakować się w to? Zdjęcie:

c26f53dac00ac1148b487c6.1100x1100.jpg

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego kurzu nie ma wiele. Mój brat po 2 tyg użytkowania miał więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nofink

Kurz mozesz reklamowac jak by Ci przeszkadzal wiec bierz smialo.

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Zastanawiam sie tylko dlaczego właściciel go nie reklamował i nie sprzedał normalnie?

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym nie wytrzymał, ale znam takich co to dla świętego spokoju wolą pozbyć się problemu ;) Co do tej sensacji to nie wiem ale można spojrzeć na to tak:

sprzedaje za 1 tys. zł ale nie wysyła na serwis (zero stresu z oczekiwaniem ewentualnymi problemami z uszkodzeniem przez serwis/ w transporcie) a kasa jest:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Albo juz reklamowal, naprawili i problem powrocil. Czytalem o tym, ze w niektorych modelach problem sie powtarza. Kolejna przykra sprawa, ze sam padlem kiedys ofiara podobnej sytuacji. Okazalo sie, ze telefon byl w serwisie ale oddal go wlasciciel bez karty gwarancyjnej. Serwis jak sie pozniej okazalo, stwierdzil ingerencje uzytkownika i anulowal gwarancje. Koles sprzedal mi tak nokie e52 z aktywna gwarancja i zepsutym glosnikiem ale nie dal mi kwita z odmowa naprawy. Ja wyslalem by naprawili glosnik a oni, odpisali, ze jest anulowana. Glosnik na szczescie sam sobie tanio potrafie wymienic ale gwarancja byla nie wazna. To oczywiscie tylko przyklad ale mozna miec to na uwadze.

Wysłane z mojego MB525 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yusuf1 - zgadzam się, to co napisałem w moim wcześniejszym poście nie wyłącza tego co Ty piszesz, a nawet bardziej brałbym poprawkę na sytuację, że coś nie tak może być (np plomba gwarancyjna uszkodzona...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi