Skocz do zawartości
kwapaa

Kupno niebrandowanego Sensation na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy a te wszystkie wady tel to tej pierwszej wersji dotycza czy tej xe. Pozdrawiam

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Mam zwykłego i żadnych poważnych wad.

UnoSardinia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę odkopię temat, ale zastanawiam się nad kupnem sensationa i mam pytanie, czy warto kupić telefon na tej aukcji: HTC SENSATION XE Z715e BEZ SIMLOCKA ANDROID GW24 (3435270779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje., oraz czemu jest aż taka różnica w cenie w porównaniu z tą aukcją: HTC SENSATION XE Z715E 8Mpx 1,5Ghz GPS WiFi 24MCGW (3475595534) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?

Edit: Lub może tą aukcją warto się zainteresować: http://allegro.pl/htc-sensation-xe-techpol-gw-pl-android-bez-simlock-i3486019963.html ?

Edytowane przez Barszcztosz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja omijam w poszukiwaniach wszelkie XE, bo używki zakatowane, a nowe wiadomo z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu telefonu, mianowicie HTC Sensation XE (tak wiem trochę stary).

Natrafiłem na tą aukcję HTC SENSATION XE BEATS AUDIO PL MENU NajTaNiej!!!! (4183136570) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Lokalizacja: Głogów Małopolski Gwarancja: Producenta na 2 lata Dostawa: POCZTA POLSKA Stan: Nowy

Ma dużo pozytywnych opinii. I mam teraz pytanie, czy kupował już ktoś z was coś u tego allegrowicza? Jak myślicie czy nie sprowadza urządzeń z Chin z naprawy? Cena jak dla mnie trochę niska (choć może się mylę;/)

Dziękuje z góry za odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena nie jest wybitnie niska, na portalach aukcyjnych można znaleźć ten model w jeszcze niższych cenach. Czy sprowadza urządzenia z egzotycznych zakątków świata? Trudno powiedzieć, ale ceny telefonów sprowadzanych z Chin są kilkadziesiąt złotych niższe, więc być może nie.

Nie wiem czy słusznie, ale ja mam pewne uprzedzenia, jeśli chodzi o kupowanie telefonów, które nie są już od pewnego czasu produkowane. Zbyt wielu jest oszustów, którzy starają się dorobić sobie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jw2222

Chryste Panie! Zacznijcie czytać zakładkę dostawa:

Wysyłka w 2-4 dni robocze z zagranicy. Czas dostawy to 9-30 dni roboczych. Średni czas dostawy to 15 dni roboczych.W nielicznych przypadkach czas dostawy może się wydłużyć do sześćdziesięciu dni roboczych z winy poczty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzi:D aż mi głupio że nie sprawdziłem tej dostawy:facepalm3: wstrzymam się z zakupem telefonu a później wybiorę raczej coś nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi