Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Sknerusek

Powrót z Androida 7.0 do androida 6.0 INSTRUKCJA

Rekomendowane odpowiedzi

tassu

Witam

Mam androida 7.0 emui5.0.1 VNS-L21 C09B390 Odblokowany bootloader,TWRP,Root no i brand PLAY chciałbym wrucić do 6.0 czy moge skorzystać z tego poradnika?

Jesli tak to którego roolbacka użyć no i czy pozbede się dzięki temu też ten nieszęsny brand PLAY?

Z góry dziękuje za odpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czubulus

@tassu

Musisz przez rollback wgrać oem_info pod C432

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również wrocilem do 6.0, uffff. Z androidem 7 ten smartfon po dluzszym uzytkowaniu i lekkim zapchaniu pamieci wew. nie nadawal sie do uzytku. Wykonywanie zdjec w najnowszej odslonie 7.0 to jakies nieporozumienie.. Żeby aplikacja aparatu odpalala po 20 sekundach od wcisniecia ikonki?

Caly opis i to jak wykonac rollback oczywiście dziala jak należy. Nie ma z tym zadnego problemu.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tassu
    Napisano (edytowane)

@czubulus

Witam mam prośbe mógłbyś mi dokładniej  napisac co i jak bo nie chciałbym nic namieszć.  Zgóry bardzo Ci dziękuje.

Edytowane przez Gwozdek
    Poprawiłem adresata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czubulus

@tassu

Przez twrp instalujesz oem_info pod c432 

A potem metoda 3 przycisków instalujesz androida 6  z katalogu dload. 

W skrócie za pomocą oem_info debrandujesz telefon czyli zmieniasz mu region na Europe C432 

I Instalujesz Androida 6 już z regionem C432. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tassu
    Napisano (edytowane)

@czubulus

Witam.Chciałbym Ci bardzo podziękować za wskazówki.Wszystko poszło bardzo sprawnie.Pozbyłem się branda PLAY  no i mam VNS-L21432B160. Jeszcze raz dzięki.Pozdrawiam.

Edytowane przez tassu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mnl187

Cześć, posiadałem Elite 7.7 i gdzieś na XDA w temacie dot. romu znalazłem info, że można wrócić do Stock poprzez Firmware Finder z GoogleSklep. Pobrałem 3 paczki (update.zip, updatefull.zip i updatepublic.zip). Instalacja paczek przez TWRP (w kolejności podanej przez aplikację FF) wywalała błędy, więc odnalazłem temat EliteROM na tym forum i idąc za radą wgrałem plik C432 przez TWRP (myśląc, że jego brak jest winnym całego zajścia). Tutaj zaczęły się problemy. Zniknęło TWRP, telefon uruchamia się tylko do eRecovery, a próba wgrania UPDATE.APP poprzez zew. SD także wywala błąd, nie wiem czy to ma znaczenie, ale na wew. pamięci /sdcard/ nadal znajduje się plik update.zip, który wcześniej wywalał błąd w TWRP, jednak do pamięci nie potrafię się dostać. 

Jakieś pomysły co zrobić z moją cegiełką, aby wrócić do Stock?

Edit: Jednak poranna kawa pomogła. Wrzucałem wcześniej (w nocy przed snem) UPDATE.APP z Rollbacka, a nie z ROMu. Wciśnąłem official B130 i wszystko działa jak należy. Post dla potomnych zostawiam.

Edytowane przez mnl187

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi