Skocz do zawartości
embrion

metamorph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1. czy da sie bez MetaMorph'a uzyskac widget Power Manager, ktory pojawil sie wraz z Andkiem 1.6?

1a. ewentualnie jak uzyskac go przy pomocy MetaMorpha. Zaaplikowalem jakis theme, pozniej Nexus Power Widget i nie ma go.

2. Na stockowym 1.5 (+ Root) sypie dosc bledami, da sie jakos wrocic do stanu sprzed aplikowania theme? (poza nandroidem oczywiscie)

---------- Post dołączono o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

2 pytanie nieaktualne, probowalem recznie przez Android Commandera wrzucic podmieniane/patchowane apk i jar'y i skonczylo sie na zapetlonym bootowaniu ;)

Zostala zatem jedynie prosba o APK z Power Manager widgetem z Andka 1.6 w gore. Kto wie, moze na 1.5 ruszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz znaleźć theme metamorpha pod konkretny ROM, np do Modaco 2.9-3.2 masz BlackEclair.

Nie wszystkie pliki podmienione w ten sposób będą działać, już lepiej jak zrobisz to na kompie a później podpiszesz ale to też wymaga podstawowej znajomości budowy ROMów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie Android Commander ma podpisywanie, ale nie chce mi sie dlubac i zmieniac ROMu znowu dla jednego widgetu. Szkoda, ze HTC nie wypuscilo widgetu od wyciszania i jasnosci, bo pozostale sa fabrycznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie 16 kwietnia ma się pojawić aktualizacja ROMu dla Hero na 2.1, tam na 99% będzie ten widget. (Masz na myśli ten taki co zajmuje długość całego ekranu, jest na nim kilka przycisków od ustawień??) W innych ROMach 2.1 które już są dostępne, ten widget jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem wiem, ale dzieki za info :)

Narazie dlubalem w 1.5 zeby na godziwym poziomie przeczekac do aktualizacji. Moze tym razem nie bedzie przesuniecia po raz 99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pitr

Ja zamiast PowerManager używam pojedynczych widgetów HTC (wii, gps itd) ma to ciut mniejszą funkcjonalność ale imho jest dużo ładniejsze :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi