Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Czym chronisz? Dyskusja na temat etui, case'ów i szkieł ochronnych na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

jarmk
    jarmk

Właśnie tak jak piszesz...  też o tym mówiłem żonie,ale ona to co 5 minut chce inne.... :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

Posiadam: http://xgsm.pl/product-pol-141189-RINGKE-Etui-Fusion-Samsung-Galaxy-A5-2017-Folia-Shadow-Black.html Czarna wersja: z boku dobra guma, jest bardzo dobry chwyt. Z tyłu lustrzane czarne plecki - można się przejrzeć ale zbiera odciski. W zestawie folia na ekran bardzo dobrze docięta do płaszczyzny ekranu.

Przymierzałem: http://xgsm.pl/product-pol-140529-SHTL-Etui-Carbon-TPU-Armor-Samsung-Galaxy-A5-2017-Black.html ale jest strasznie śliskie w dłoni i nie czuć tej pewności.

Odradzam szkła: http://xgsm.pl/product-pol-140173-SHTL-Szklo-Hartowane-Samsung-Galaxy-A5-2017.html okazało się ziarniste. Nie wiem czy to wada tylko jednego produktu. Wyrzuciłem, nie chciało mi się reklamować :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

12 minut temu, jarmk napisał:

też o tym mówiłem żonie,ale ona to co 5 minut chce inne

masz całą noc aby ją przekonać ;) 

5 minut temu, radas24 napisał:

Odradzam szkła:

ze szkłem będzie problem z racji ekranu 2.5d, rożnego stopnia zaoblenia ekranu w zależności od partii co ktośfajnie pokazał na zdj w dziale s7 (nie pamietam kto niestety) 

8 minut temu, radas24 napisał:

jest strasznie śliskie w dłoni

te etui nie wygląda zle, mysle ze nie bedzie sliskie, tylko szkoda ze nie ma wycięć na przyciski fizyczne

https://www.amazon.co.uk/Samsung-Spigen-Resilient-Ultimate-protection/dp/B01N6EEBIV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jarmk

@radas24

A powiedz, ono jest przezroczyste...? Zamówiłem telefon w kolorze złotym i ciekaw jestem jak będzie wyglądał... nie pogrubia zbytnio, nie jest odpustowe te etui..? :)

A ta folia w miarę jest ok, to znaczy mam na myśli, czy nie "psuje" jakości ekranu...? Kolory, poślizg, itp.... bo wiesz, często w gratisie dorzucają folie za 2 zł.... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

@jarmk Posiadam czarna wersje i nie jest przezroczysta. Przymierzalem cala przezroczysta wersje i wygladalo to fatalnie w moim przekonaniu. Cala czarna wersja ukazuje wykonanie premium. Troche telefon pogrubia ale jest lepszu chwyt. 

Folia bardzo dobra, kolory okej i poslizg tez jest okej, jakbym jej nie mial. 

Moge smialo polecic :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

@jarmk w razie czego zawsze możesz zwrócić :) czekam na opinie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, czy ma już ktoś z Was jakieś doświadczenia ze szkłami lub foliami na ten model? Kupiłem ostatnio szkło (no-name, tzn. Mercury czy jakoś tak) i po pierwsze jest o wiele(!) za małe. Wyświetlacz wychodzi poza szkło (wygląda to paskudnie). Po drugie szkło miało od nowości prawdopodobnie za dużo kleju i na całym wyświetlaczu widać tęczę, tak jakby cały ekran był uwalony tłuszczem (porażka). Nie da się tego wytrzeć bo to jest od spodu. Reklamować się nie dało, uparty typ. Nie polecam. Posiada ktoś oryginalną Samsungową folię i może powiedzieć coś na jej temat? Czy zakrywa praktycznie cały przód? Z tego co widziałem na zdjęciu ma okrągłe wycięcia na aparat i czujniki oraz zachodzi aż za rogi, czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi