Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Czym chronisz? Dyskusja na temat etui, case'ów i szkieł ochronnych na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś może etui samsung neon flip cover? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, ale boję się trochę, że ta odstająca klapka będzie przeszkadzać, do tej pory używałem tylko case'ów na same plecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nerfipro174 Świetne jest. O ile nie machasz telefonem to klapka nie powinna przeszkadzać. :D Dobrze zastępuje AoD, chyba że wolisz AoD to wtedy Clear Cover.

EDIT: Krótka recenzja #20-ty post:

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@radoslawik A jak z tą diodą po tym pół roku u ciebie? Dalej działa, nie było żadnych problemów? Czytałem gdzieś, że dioda często potrafi się sama z siebie zepsuć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nerfipro174 Jaka dioda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@nerfipro174 Nic nie ma prawa się zepsuć, bo to ekran daje ten efekt podświetlenia. Nie ma tam żadnych diod ani wbudowanych baterii :) Wpisz sobie pełną nazwę tego etui w YouTube i zobacz jak działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@radoslawik A, chyba że tak :D To w takim razie chyba się na nie zdecyduje ^^

dodana zawartość

EDIT 2.10.2017: Kupiłem dzisiaj wyżej wspomniane etui i jak na razie jestem zadowolony, jest pokryte takim lekko chropowatym materiałem, przez co wygodnie leży w dłoni, a przy tym łatwo się czyści. Nie ma tego uczucia grubości jak w innych etui "z klapką", fajnie też że są wycięcia na przyciski on / off i sterowania głośnością, w niektórych etui ich nie ma i ciężko je wcisnąć. Jedynym minusem, który mi jakoś specjalnie nie przeszkadza jest brak magnesu, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że etui tanie nie jest.

Edytowane przez nerfipro174

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Ja ze swojej strony polecam etui UAG. pewny chwyt, nie za masywne i zdecydowanie ochronne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Używa ktoś NaturalCase od 3mk? Warto zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiedziałem, że mój Nillkin mi się w końcu znudzi ;D Wkurza mnie zakrywanie tego telefonu bo szalenie mi się podoba, dlatego pomyślałem, o 3mk ARC 3D. Albo o 3mk Cover ale on nie zakrywa boków. W zasadzie chodzi tylko o folię na tył. Ktoś miał styczność z tą folią? Jest ktoś kto nosi telefon bez niczego i powie w jakim stanie są ramki?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi