Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Czym chronisz? Dyskusja na temat etui, case'ów i szkieł ochronnych na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem takie na LG K10, problem jest taki że to szkło jest tylko przyklejone do ekranu na brzegu a nie na całości, i przy głośniku dostawał się kurz pod nie i nieładnie to wyglądało. Może na tym fonie będzie inaczej bo w innym miejscu ma umiejscowiony głośnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stosował ktoś oryginalne szkło hartowane Samsung? Nie mogę znaleźć nic o nim w tym temacie za pomocą wyszukiwarki, więc pytam. Chodzi mi akcesorium o nazwie GP-A520QCEEAAA (tu akurat wersja czarna, bo taka mnie interesuje). Warto się w to pchać, bo trochę kosztuje, ale za to pokrywa cały ekran. Chyba, że macie coś innego i sprawdzonego na cały ekran, to chętnie się dowiem. Dziękuję z góry.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@lukasz5362 Jak już kiedyś wspominałem używam Samsungowej folii i (według mnie dopiero) teraz (po 9-10 miesiącach), po ciągłym ocieraniu o pokrywę etui w kieszeni zaczyna się w pewnych miejscach odklejać. Także wytrzymała pod względem przylegania więcej niż myślałem, ale jednocześnie mniej niż kiedyś na całkowicie płaskich ekranach (3 lata, ale mnóstwo rys już na tych foliach było). Jest kilka wgnieceń od ziaren piasku, ale są widoczne tylko pod światło. W zestawie są 2 folie więc po nowym roku nałożę drugą i prawdopodobnie przymiarka do zmiany modelu. ;)

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radas24

Po 10 miesiącach wymieniłem zużytą folie od Ringke i kupiłem 3mk arc. Nie dość że na stanowisku mnie skasowali na 49,99zł to jeszcze jest nierówno nałożona. Na rogu pęcherz powietrza, którego nie można usunąć. Pod światło widać jak folia jest nierówna. Najgorzej wydane 50zł ... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

Na A5 (2017) jest już szkło Full Glue na cały ekran, kto chce, może spróbować. Zamówiłem ojcu na Mate 10 Lite, dam znać jak to wygląda.

http://allegro.pl/full-glue-szklo-hartowane-3d-samsung-a5-2017-a520-i7112066882.html

Edytowane przez seba112

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr
    Na A5 (2017) jest już szkło Full Glue na cały ekran, kto chce, może spróbować. Zamówiłem ojcu na Mate 10 Lite, dam znać jak to wygląda.
    http://allegro.pl/full-glue-szklo-hartowane-3d-samsung-a5-2017-a520-i7112066882.html
    Daj znać, chętnie bym u siebie nakleił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seba112

@sukr

Szkło fajnie się nakleiło, ale mimo wszystko są pasy powietrza po lewej i prawej stronie. 
    Może wada egzemplarza, ale nie jestem pewny.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emszu

Cześć wszystkim,

Testował ktoś może lub jest w posiadaniu etui takiego jak w linku poniżej?

http://allegro.pl/etui-clear-view-samsung-galaxy-a5-2017-szklo-v762-i6746745912.html

Jestem ciekaw jak się sprawuje i czy warto je zakupić. W porównaniu do oryginalnego etui Samsunga 100PLN zostaje w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi