Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Czym chronisz? Dyskusja na temat etui, case'ów i szkieł ochronnych na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

To taki bajer! Dzięki wielkie za doinformowanie, człowiek uczy się całe życie. :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obecnie Clear view i nie narzekam, co do Always on display to jest i działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że nie tylko ja mam problem ze szkłem na ekran..

Jedno już wylądowało w koszu - po założeniu z każdej strony jest jakiś 1 cm nie zakrytego ekranu..

Znalazł już ktoś może dobrze dopasowane szkło i może wysłać link?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@DonMajorro Raczej z większością szkieł będzie ten sam problem (moim zdaniem marnotrawstwo pieniędzy). Jedyne szkło jakie wygląda przyzwoicie to chyba to z czarną obwódką dostosowaną do zaobleń ekranu, ale osobiście nie mam pojęcia czy też coś nie będzie odstawać.

Spoiler

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40i4

Uwaga z etui clear view. Widziałam kilka i lepiej zabezpieczyć czymś ekran bo strasznie rysuje i to jak wygląda telefon bo dłuższym okresie użytkowania to jedna wielka masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartos38

Ja posiadam folię ochronną Samsung Screen Protector i niestety po trzech dniach na bokach zauważyłem powietrze miałem tą folie na galaxy s7 i tam było idealnie tu wygląda jak by była ciut większa i po krótkim czasie zaczyna się odklejać na bokach dodam że bardzo trudno się ją nakleja a nakleiłem już dość trochę foli miałem też ARC 3mk i ona jest o wiele lepsza i dłużej trzyma żałuję teraz że skusiłem się na tą folie od samsunga 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40i4

Szkło to te z ramką i bez (może widać klej) trzeba byłoby sprawdzić. Zastanawiam się, bo na razie mam folię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam miałem szkło Myscren do a5 2017 na cały ekran, jest to totalna ściema, na zaokrągleniach ekranu szkło jest proste .klej jest tylko na rantach szkła, środek szkła odstaje od wyświetlacza a po godzinie jest już kurz podszkłem ,ogólnie to szkło zmienia wygląd telefon na starego note 2 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MirBar
Napisano (edytowane)

Czy ten clear view jest fajny w dotyku czy typowy plastik? Dzisiaj widziałem na wystawie neon j w dotyku był całkiem przyjemny.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dszymek
Usunieta zbedna czesc tekstu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi