Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Czym chronisz? Dyskusja na temat etui, case'ów i szkieł ochronnych na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

MirBar
    Posiadam: http://xgsm.pl/product-pol-141189-RINGKE-Etui-Fusion-Samsung-Galaxy-A5-2017-Folia-Shadow-Black.html Czarna wersja: z boku dobra guma, jest bardzo dobry chwyt. Z tyłu lustrzane czarne plecki - można się przejrzeć ale zbiera odciski. W zestawie folia na ekran bardzo dobrze docięta do płaszczyzny ekranu.

Skoro posiadasz ten futerał to mam pytanie. Czy ramki boczne są wyższe niż tel tak że wystają ponad ekran jak w innych? Czy może jest równo?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczyło wejść a link i chwilę popatrzeć. na jednej z grafik masz jak byk: 1.2mm screen protector, czyli coś tam wystaje ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MirBar

A ktoś zna coś porządnego ale żeby nie wystawało nad ekran? Futerały spigen też wystają z tego co patrzyłem. Może ktoś zna coś dobrej jakości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

większość etui lekko wystaje :) jeśli mieszkasz w jakimś mieście większym albo masz niedaleko to poszukaj może jakiś no name po sklepach, komisach, teraz pełno tego :)
    właśnie te porządne będą wystawac, żeby chronić ekran jeśli polozymy go na blacie :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Snajpiq

Ja klasycznie zakupiłem Nillkin Frosted Shield. Może nie chroni wszystkich elementów, ale używałem tego typu etui na kilku smartfonach i sobie chwałę. Ponadto wg mnie ładnie się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam folię od samsunga i jest świetna, szkło (jakiś no name) niestety odstawało :(

W zestawie 2 folie, niestety 1 zmarnowałem przez moje zdolności manualne :P

Edytowane przez gunnersson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Ja posiadam neon flip cover i jestem z niego zadowolony, fajnie świeci, lecz niestety telefon jest w nim za duży do uchwytu w samochodzie (jak odchylimy klapkę do tyłu to u mnie łapki z uchwytu nie łapią telefonu od strony przycisków poziomu głośności) - drobna przeróbka uchwytu i wszystko super. Polecam to etui.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy etui neon informuje o nieodebranych połączeniach, mailach, smsach ? Jeżeli tak to przez jaki czas ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@snatchorg Już sam telefon (bez etui) informuje Cię o tym zdarzeniu delikatną wibracją w trakcie gdy go podnosisz, a są w danym momencie jakieś ważne powiadomienia (SMS, nieodebrane połączenie). To etui informuje tylko w trakcie, gdy ktoś dzwoni, podczas zamykania klapki oraz gdy przyjdzie SMS (prawdopodobnie e-mail także, ale nie używam auto-synchronizacji na Gmail-u więc nie wiem).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@snatchorg etui świeci na SMS, połączenie przychodzące, zamykanie, alarm oraz gdy naciśniesz przycisk zasilania podczas gdy neon flip cover jest zamknięty. Na gmail'a nie świeci. Na messenger'a też nie. Ja mam włączone wibracje gdy mam nieodczytane powiadomienia i to przy tym etui jest dobre, bo nie otwierając etui wiem, że mam coś nieodebrane - na "stare" powiadomienia nie świeci. Jeżeli chodzi o czas to na zamknięcie i przycisk 1,5 sekundy , na alarm do drzemki/wyłączenia (gdy wyciszysz alarm przez odwrócenie telefonu to dźwięku nie ma a etui świeci), sms to krótkie mrugnięcia, a połączenie to tyle ile ktoś dzwoni. Jak chcesz go kupić to polecam :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi