Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Czym chronisz? Dyskusja na temat etui, case'ów i szkieł ochronnych na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

40i4
    Napisano (edytowane)

Ja jak sobie policzyłem, ile miałbym przyjemności w Biedronce, bo nie tylko 3mk kupowałem, to się załamałem :D:D

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naopak

Używam takiego szkła 3d i sprawuje się bardzo dobrze

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sukr

Ja mam szkło stosunkowo tańsze, nie zakrywające całości ekranu rzecz jasna i jest sztosem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ufon73

Folia spigen/samsunga nie bedzie kolidowac z etui?

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    40i4

Miałem chyba spigena. Docięta w zasadzie równo z wyświetlaczem. Zero nadmiaru, więc musisz się przyłożyć do założenia. Przez to że jest tak docięta, nie powinna kolidować. Samsunga na dłuższą metę nie testowałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Zamówiłem sobie pokrowiec na telefon do zamocowania na rower - ale był za duży na mój telefon Samsunga A5 2017 - tu jest specyfikacja mojego telefonu: http://www.#####/pl/katalog/samsung/galaxya52017/   - tam w miejsce kratki ma być: m g s m (piszemy razem)

Jak włożyłem telefon do tego etui to po boku było z centymetr wolnego miejsca i od góry nad telefon było sporo miejsca. 

Musiałem to oddać. Zamówiłem to w centrumrowerowym. Wczoraj mi kurier to przyniósł i wczoraj też to odesłałem z powrotem.

Czy ktoś może mi pomóc dopasować to etui do mojego telefonu ? bo facet w centrumrowerowym jak rozmawialiśmy przez telefon powiedział mi, żebym sobie te wolne przestrzenie w tym etui wypełnił pianką, żeby telefon w tym mi nie latał na boki. A mniejsze etui 4-5`` cali będzie za małe.

Czy ma rację ? Może mi ktoś pomóc ? Chcę sobie kupić etui i niema wymiarów na mój telefon :( - tak powiedział.

Edytowane przez Artur35
    Nie podajemy linków do konkurencyjnych stron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pracuje w sklepie gsm i niestety to są fakty, telefon to nie tylko sam wyświetlacz ale jeszcze dodatkowo ramki i nie da się tego tak super dopasować. Porównaj sobie wymiary z etui na 4/5" i będzie wszystko jasne czy się zmieści czy nie i po kłopocie. Faktycznie można sobie czymś wypełnić po bokach albo od dołu żeby telefon dobrze przylegal i już:) jak zmienisz telefon na większy czy ktoś będzie chciał pożyczyć to jest większe pole do manewru :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

A Twoim zdaniem to etui na 4-5 cala będzie dobre na mój telefon ?                                                                                Link do etui: https://www.bikeman.pl/torebka-na-telefon-topeak-smartphone-drybag-5-blac,3,17983,11478

Jak kupie sobie etui to nie będę jeszcze dodatkowo latał po sklepach budowlanych i szukał kawałków pianki żeby sobie wepchać w etui żeby mi telefon dobrze leżał. No bez przesady.  A nikomu nie będę nic pożyczał ani telefonu wymieniał. Telefon co dopiero kupiłem 2 tygodnie temu. Może mi ktoś pomóc z tym etui ? i coś dobrego mi doradzić ? Wszędzie na tych filmikach i na obrazkach zapyziałych mają Samsungi dopasowane. 

Edytowane przez Darom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież w opisie aukcji masz dokładne wymiary etui, porównaj z tym co masz w ręku właśnie...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Darom

Zmierzyłem telefon metrem i ma na długość 14,5 cm a na szerokość 7 cm.  Możesz mi pomóc dobrać etui, żeby wymiarowo mi pasował do telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi