Skocz do zawartości
Sonix

Pochwal się swoją tarczą w Gear S3!

Rekomendowane odpowiedzi

widziales tarcze brody albo jewelera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meff77
    9 godzin temu, abdul190 napisał:

Wszyste te tarcze macie prosto z galaxy apps? Ja na swojego Frontier przeszukałem pół sklepu i nie dość, że znalazłem jakąś kosmicznie małą ilość tarcz, to wyglądają jakby je ruski programował na kolanie, taka jakość... Dlatego używam tych samsungowych tarcz, które są standardowo w zegarku, co mnie troche irytuje. Z drugiej strony te tarcze z galaxy apps, które mają dopisane, że posiadają kilka wzorów, kolorów czy czego tam jeszcze, u mnie nie można zmienić nic. taką tarczę jaką pobiorę takiej muszę używać, zero personalizacji :/ 

i tu się z tobą zgodzę. Nie dość że te samsungowe wyglądają dobrze to jeszcze bateria trzymie na nich o dobę więcej.

Też przez pierwsze dni ściągałem jak głupi tarcze za niektóre nawet płaciłem a i tak zawsze wracam to co dała fabryka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    11 godzin temu, abdul190 napisał:

Wszyste te tarcze macie prosto z galaxy apps? Ja na swojego Frontier przeszukałem pół sklepu i nie dość, że znalazłem jakąś kosmicznie małą ilość tarcz, to wyglądają jakby je ruski programował na kolanie, taka jakość... Dlatego używam tych samsungowych tarcz, które są standardowo w zegarku, co mnie troche irytuje. Z drugiej strony te tarcze z galaxy apps, które mają dopisane, że posiadają kilka wzorów, kolorów czy czego tam jeszcze, u mnie nie można zmienić nic. taką tarczę jaką pobiorę takiej muszę używać, zero personalizacji :/ 

W sklepie jest tyle tarcz że chyba dnia by nie starczyło żeby wszystko przejrzeć. A co do personalizacji to sugeruję czytać opisy danej tarczy. Niektóre mają możliwość zmiany lub wyboru czegoś, ale trzeba wiedzieć jak to zrobić.

Ja osobiście również korzystam z wbudowanej - Pulpit nawigacyjny. Najbardziej mi się podoba. Jest bardzo czytelna, nie zużywa dużo baterii, wyświetla wszystko co istotne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spec-naz1

Jest ich dużo, ale bez przesady, w godzinę można je przejrzeć, w darmowych jest tylko kilka ciekawych pozycji, z płatnych zresztą też. Wszystko oczywiście kwestia gustu. Ja mając classica, stawiam na tarcze analogową z ew. dodatkiem cyfrowych, ale musi być też funkcjonalna czyli: data, pogoda, bateria , puls i oczywiście ładna;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spec-naz1 Ale z galaxy apps można jeszcze pobrać facera i watchmakera a tam już tarcz są setki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tarcz (darmowych) jest faktycznie dużo, ale te przydatne/ładne/warte polecenia - można policzyć na palcach (jednej) ręki.. może coś polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma inny gust więc ciężko jest coś komuś polecić. Dla jednego będzie super, a dla drugiego syf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecam pobawić się programem Gear Watch Designer żeby mieć takie cuda na swoim S3 :)

https://plus.google.com/104704492398430829346

tarcze prezentują się wyśmienicie ! bardzo polecam bo to nic skomplikowanego, tarcze nie potrzebują dodatkowego programu by byly wyswietlone, wiekszosc ma AOD ktore nie szpeci zegarka przy mniejszym podswietleniu. oczywiscie tarcze darmowe. w sieci mozna jeszcze wyszukac np na  https://www.watchfaces.be tylko troche trzeba poszperac, tarcze sciagamy w formacie .gwd . pzdr

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na swoim Gear S3 Classic używam stockowej tarczy "pulpit nawigacyjny Gear" ze swoimi ustawieniami ;) 

Spoiler

Screen-20170526231812.png.92d7563cf0a17c1d67baebef5db1cd74.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lwomati

A mi ostatecznie taka podpasowała

2d334748e232593e056a1fd16ff04827.jpg

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi