Skocz do zawartości
ten_co

Słuchawka bluetooth.

Rekomendowane odpowiedzi

ten_co

Witam!

Korzystacie może z takiej słuchawki? Ja przerobiłem z samsunga hm1300 i jakaś zwykłą z nokii. W samsungu praktycznie niewiele słychać mimo regulacji. W noki jest tym ok, ale mnie słabo słychać... pomożecie?

Potrzebuję jakiejś z regulacją głośności żeby było galancie słychać oraz żeby mikrofon dobrze ściągał lub wycisza szumy czy coś. Jeżdżę busem i sporo jej używam. Macie jakieś rady?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@ten_co korzystam z najprostszej jabry 2046, polecam, spisuje sie juz dobry ponad rok bez najmniejszych problemow, jakość dzwięku bardzo dobra

słuchawka testowana z s4, j5 2016, tab s oraz s7, w każdym wypadku zero zastrzeżeń 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

@dest a ten uchwyt nie ma tendencji do łamania się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest
    Napisano (edytowane)

@ten_co u mnie jeszcze sie nie złamał ;) rzucana w kieszeń torby i miesza sie tam z ładowarką i paroma gadzetami ;) 

zakup był początkowo pod konsole ps3... miało byc tanio, kurde to ona wiecej jak rok, pamietam jak battlefield 3 ps3 na niej ogrywałem... to 2012r.... to nie rok a 4-5lat... hmm 

bateria napewno starcza na jakies 6-8h rozmow... ładuje sie około 1h ale nigdy nie mierzyłem tego czasu prawdę mowiąc

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten_co

@dest a gdy jesteś w głośnym pomieszczeniu czy coś takiego? Dobrze słyszysz? CIEBIE słychać? Ta słuchawka ma regulacje głośności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@ten_co raczej słychać ale malo w takich sytuacjach jej używałem, głośność z poziomu tel mozna regulować, słuchawka ma jeden przycisk odbierania rozmowy, to wkoncu podstawowy model za 40zl :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi