Skocz do zawartości
nynu

Nie mogę zainstalować aplikacji.

Rekomendowane odpowiedzi

nynu

Witam mam problem mianowicie po usuwaniu niektórych plików nie mogę zainstalować aplikacji z android marketu. Najpierw po ściągnięciu i zainstalowaniu pojawiał się błąd "Instalacja na nosniku USB lub karcie SD jest niemożliwa" a później "Błąd przy pobieraniu aplikacji... zbyt mało miejsca w pamięci urządzenia". Mam jakiś błąd włogóle karty pamięci też nie czyta. Czy da się to jakoś naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lucent
po usuwaniu niektórych plików
Co konkretnie usuwałaś? Jakieś pliki z systemu czy coś własnego zdjęcia/muzykę? I jesteś pewna że jest wolne miejsce w pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bruno97

Witam

Mam nieco podobny problem i z góry przepraszam jeśli się to już pojawiło ale nie miałem czasu na szukanie.

Przejdę do rzeczy. Zainstalowałem jakiś miesiąc temu CM9 od Macława i wszystko śmigało. Instalowałem apki, nie bylo żadnych problemów. Do dzisiaj. Chcialem zainstalować Titanium Backup, ponieważ chciałem zrobić kopię zapasową przed wgraniem CM7.2.

Nie mogę zainstalować TB, ponieważ podczas wyskakuje takowy komunikat: "Nie można zainstalować aplikacji Titanium Backup. Zwolnij trochę miejsca i spróbuj ponownie.". Zwolniłem miejsce (wolne 60MB w telefonie i 2GB na SD i nic. nie idzie. Proszę o pomoc. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak dla mnie to jest coś nie tak z konfiguracją w plikach typu vold.fstab bo w niektórych przypadkach pomaga od montowanie karty pamięci jeśli się ją posiada więc trzeba by było znaleźć przyczynę czemu w taki sposób gryzie się karta pamięci z pamięcią wewnętrzną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi