Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Pytania nowego użytkownika/pytania do posiadaczy

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@fenfir zamoast fabrycznej klawiatury niech zainstaluje klawiature google, bedzie mial wibracje przy pisaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fenfir
7 godzin temu, davidii napisał:

jak był w sklepie to czemu się nie spytał w sklepie specjalistów? pozatym jak nie ma jakieś opcji w telefonie to zawsze można doInstalować aplikację.

W media itp. masz takich specjalistów, że hej ;) zresztą czemu się na miejscu nie spytał to nie do mnie, ja się tylko pytam w jego imieniu bo nie chce mu się zakładać konta dla jednego posta.

Jak macie pewność, że da radę to zrobić przykładowo klawiaturą google to gra i buczy, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fenfir Jedno jest pewne - Samsungowa klawiatura (przynajmniej w tym modelu nie wiem jak w innych, bo nigdy nie zwracałem na to uwagi) takiej opcji nie posiada. Prawdopodobnie SwiftKey lub Google'a będą takie coś posiadać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak oceniacie dźwięk na słuchawkach w tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Sagitarius Zależy kogo zapytasz. Meloman odpowie Ci, że te słuchawki są do bani. Dla mnie natomiast są wystarczające, chociaż zwykłe Sennheisery (np. moje MX 365) grają jakby ciut lepiej (nieco czystszy dźwięk i jakąś tam różnicę tonów niskich słychać), ale to jedynie moje subiektywne odczucie. Osobiście wolę firmowe, bo zagłuszają otoczenie i są wygodniejsze.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@radoslawik może chodziło mu oto jak telefon gra  ze słuchawkami :P Jak ty ten telefon ocenisz? lepiej słychać niż na innych telefonach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@davidii Nie używam słuchawek dousznych nigdzie indziej, jak tylko w telefonach. Wyraziłem jedynie swoje własne odczucia odnośnie słuchawek z pudełka A5 2017 w połączeniu z tymże modelem telefonu. Nie mam porównania do jakości topowej - flagowców, bo aktualnie nie mam możliwości tego sprawdzić, ale porównując te słuchawki na Grand Prime, L9 II, J3/J7 (2016), starej MS Lumii to w tym modelu wypadają najlepiej (głuchy nie jestem, różnicę słychać, ale to przez korektor, bo wyłączając efekty na stockowym odtwarzaczu A5 2017 było minimalnie gorzej niż na Grand Prime z Player Pro również z wyłączonymi efektami) Padło pytanie:

Godzinę temu, Sagitarius napisał:

Jak oceniacie dźwięk na słuchawkach w tym modelu?

Więc padła i moja odpowiedź - dla mnie jakość jest wystarczająca. Kolejnych 10 użytkowników tego modelu i dołączonych do niego słuchawek będzie miało własne odmienne zdanie na ten temat. Pewna osobistość testująca ten model oceniła dołączony zestaw słuchawkowy jako "miłe zaskoczenie w porównaniu do głośnika głównego (metaliczny pogłos i płaski dźwięk na głośniku, zdatny jedynie do dzwonków) .Dobrej jakości głośniczki, korektor, ciepła barwa dźwięku, słyszalne niskie tony wymienia jako zalety." Takie rzecz według mnie powinno się sprawdzać osobiście zamiast bazować na opiniach innych osób. Każdy ma inny słuch i preferencje dot. dźwięku, kropka.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

Czy ktoś z was przesiadł się na a5 2017 z poprzedniego modelu a5 2016? Mi ostatnio znajomy proponował a5 2017 za 1500pln i by brał moja a5 2016 w rozliczeniu. Raczej mu odmowie ale chciałem się zorientować czy ktoś się tak przesiadł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radas24

Co do dzwieku klawiatury znalazlem opcje wlaczenia:

Dzwiek klawiatury na dole screena.

Spoiler

Screenshot_20170226-190347.thumb.png.42d8dbcdc98999ca5d8b4714c8ab5c19.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie mogę pobierać motywów macie podobnie ?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

dodana zawartość

Poza tym dalej nie wiem jak usunąć te obramowania

Spoiler

4d79da795daad631eabbf2cc07ca5c34.jpg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Warn_Girl
Zdjęcia umieszczamy w spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi