Skocz do zawartości
tamjakies

Czy do podróby S6 można coś wgrać Odinem?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam!

Otóż po dłuższym użytkowaniu Samsung'a galaxy s6 zaczęły się dziać dziwne rzeczy, sam się wyłącza, zacina się niemiłosiernie, nic praktycznie nie można zrobić na tym telefonie. Telefon kupiony w lombardzie. Próbowałem mu wgrać soft nowy, ale po przejściu w download mode, i próbie flashowania , program Odin nie widzi telefonu. Poniżej zdj po naciśnięciu Vol- + power + home :a947a2cab16df7bfgen.jpg

Edytowane przez Fenek
Tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Dłuższym użytkowaniu, to znaczy ile...?

Wszystko do tej pory było ok ?

Wcześniej telefon normalnie widział się z kompem..?

Po raz pierwszy widzę taką chińszczyznę... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

no dłuższym, nie dłuższym . 5 miesięcy, nie więcej... No i podobno miał problemy z połączeniem się z komputerem, bo to nie mój telefon. Szczerze, tak samo się ździwiłem gdy zobaczyłem to... wgl przy podłączeniu do komputerazwin 7 nier mógł znaleźć sterowników do "tego czegoś" bo już sam nie wiem czy to rzeczywiście jest galaxy s6 (tak wygląda, ale mam pewne podejrzenia... np pokaże co się wyświwetla w menadzerze urządzeń po podlączeniu samsunga :

Spoiler

e41e6e15835f3af7gen.jpg

PS. teraz jest w tym trybie Donload menager

Edytowane przez Muszczu
Zdjęcia oraz filmy zamieszczamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Właśnie pierwsze co, to też miałem na myśli pewne podejrzenia.... :)

A masz zainstalowany Smart Switch ? Przy problemach z połączenia z kompem warto go zainstalować, bo doinstaluje on sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po zainstalowaniu i próbie połączenia się z komputerem, program SmartWitch nie reaguje nic. Natomiast wyskoczył mi dysk f gdy go podłączyłem do komputera a w nim pełno folderów :

Spoiler

05fa4e6040aa99aagen.jpg

Coś mi się wydaję że tą osobę ładnie w konia zrobili... Tylko okej, jeżeli to nie samsung s6, to co? i jak odratować ten telefon żeby on w miarę chodził. 

Edytowane przez Muszczu
Zdjęcia oraz filmy zamieszczamy w spoilerze, proszę o tym pamiętać. [4.11]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakubhab

Ciężkie do odratowania... Chińska podróba z ekranem TFT.. Ciężko będzie znaleźć producenta, a już tym bardziej jakieś pasujące softy.. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tzn mam już się poddać, nie da rady nic już z nim zrobić? 

Może jednak Panowie byśmy coś poradzili? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakubhab

@tamjakies odpal CPU-Z i odpisz model procesora, ilość RAM-u etc. Na podstawie tych danych będzie można próbować powiedzieć, która to z podróbek i szukać ewentualnie do niej ROM-ów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z poziomu telefonu chyba nie dam rady, tak strasznie się zacina, że nic nie idzie na nim zrobić ;/ same aplikacje się  włączają, cuda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakubhab

Jeżeli chcesz jakiejkolwiek pomocy to niestety, ale musisz próbować do skutku :/ Tak to ciężko wywróżyć, która z podróbek (a jest ich sporo) trafiła właśnie do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi