Skocz do zawartości
jarmk

A5 (2017) | Dyskusja, opinie, wrażenia, problemy dotyczące baterii

Rekomendowane odpowiedzi

mxx_rs

Z baterii w A5.2017 jestem bardzo zadowolony. Z telefonu korzystam sporo, tym bardziej teraz kiedy jest nowy i co chwilę coś się sprawdza, ustawia, pobiera nową aplikację itp - w takim trybie 2 pełne dni nie stanowią problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byk

Po 5 dniach używania A5 dual sim jestem bardzo zadowolony a przesiadlem się z Mate 8. Bateria przy ciężkim używaniu 8h, rewelacja. Kamera przednia średnia, szybkość umiarkowana (ale z Mate 8 mało co wygrywa jeśli chodzi o performance czy instalacje apek) ogólnie 8/10 Potrzebowałem mniejszy Mate 8 dual sim z sd card i A5 w cenie 1450zl spełnił te wymagania

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria trzyma około 1 dnia w trybie normalnego użytkowania. Przy włączonej nawigacji bardzo szybko potrafi spadać naładowanie telefonu ( 2 godziny ) i bateria na 10 % ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40i4

Ja mam SoTy po 9-12h od nowości i po ostatnich aktualizacjach przez OTA oczywiście nic się nie zmieniło. Debrand. Region dla Wielkiej Brytanii. Oby na Andku siódemce też tak było.

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@40i4 mogłbyś od czasu do czasu wrzucac te super staty ;) wyniki naprawde imponujące.... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40i4

Przy moim niezbyt wymagającym użytkowaniu socik raczej normalny. Postaram się coś wrzucić. 

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w moim a5 2017 jak podłączę ładowarkę to pokzuje mi że- ładowanie -ale w poprzednich samsungach jak miały szybkie ładowanie to podczas ładowania widniał napis szybkie ładowanie i faktycznie ładowanie było szybsze a tu tylko napis na ładowarce fast charging ale nie widac znaku czy terz działa szybkie ładowanie czy nie ,niby w ustawieniach bateri jest opcja wyłączenia lub włączenia szybkiego ładowania ale mimo ze mam to włączone to nie świeci sie napis tak jak w innych samsungach tylko ładowanie i mam wrażenie ze nie ładuje mi szybciej ....o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@kravol1979 a kiedykolwiek miałes napis szybkie ładowanie ? 

Wedlug mnie powinien byc napis szybkie ładowanie, czekamy na wyp innego uzytkownika a5 2017 aby rozwiać wątpliwosci 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem przed chwilą: szybkie ładowanie wyłączone - brak informacji na pasku powiadomień; szybkie ładowanie włączone - informacja na pasku powiadomień (brak ikony, wystarczy zjechać paskiem w dół i powinna widnieć informacja o szybkim ładowaniu oraz wartość w procentach).

EDIT: Przeważnie podłączam ładowarkę przy 20-30% i naładowanie do 100% zajmuje przy wyłączonej opcji szybkiego ładowania 1h 30 min, bo zawsze po takim czasie odłączam telefon. Nie używam szybkiego ładowania więc nie wypowiem się czy zajmuje to mniej czasu, czy też tyle samo.

Edytowane przez radoslawik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40i4

Screensho_qpxxqqq.png

Screensho_qpxnppr.png

Edytowane przez 40i4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi