Skocz do zawartości
foxsevent

[Xperia Z3+] Duże gry nie instalują się na karcie pamięci; samoistne zmniejszanie jasności ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W pierw mój to tel to Xperia Z3+ (Z4) Dual E6533 ale że jako nie ma go w kategoriach piszę to tu, w razie czego proszę o przeniesienie tematu.

Pierwszy dylemat to instalowanie gier na kartę microSD, miej więcej wiem że albo cza roota lub zamienienie karty SD na pamięć wewnętrzną ale nie o to mi chodzi, z tego co wiem niektóre gry same instaluję część swoich danych na kartę SD zwłaszcza duże gry FF9 KOTOR GTA itp.
    Problem w tym że u mnie to coś nie działa, mimo że mam kartę SD włożoną wszystkie dane gry są na pamięci wew mimo że w opcjach piszę że powinno być na karcie SD.
    Screeny w załączeniu, jak widać 3.04GB powinno być na karcie SD a nie jest, jest na pamięci wew, nawet jak przeniosę grę na SD to tylko plik apk jest przeniesione około 80mb.

Drugi problem to z jasnością ekranu, jasność mam ustawianą na około 70%, automatyczne ustawienie jest wyłączone, ale mimo to często jasność spada do około 50% telefon był w serwisie nie ma wady, a na zagranicznych forach znalazłem że to nie jest jedyny taki przypadek, że to niby normalne ale nikt nie wie czemu.

Pozdrawiam.

Screenshot_20170206-212536.png

Screenshot_20170206-212622.png

Edytowane przez Mikel25
    Sprecyzowałem tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi