Skocz do zawartości
KuChar

Tools & Mi Band | N&F | Mi Fit - dyskusja

Aplikacja do Miband  

64 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jakiej aplikacji używasz do obsługi MiBand / Miband 1s / Miband 2

• Tools & Mi Band
      16
    • Notify & Fitness for Mi Band
      19
    • Mi Fit
      29

Rekomendowane odpowiedzi

Marfo

A jak sobie poradziłeś z powiadomieniami o połączeniach? U mnie niestety nic nie pomaga do tej pory, ciągle brak numeru i kontaktu. Za to mam język Polski...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

Najdziwniejsze jest że kompletnie nic!!! Wkurzałem się,zmieniałem ustawienia i nadal nie było. A na drugi dzień samo z siebie połączenia i cała reszta. Teraz dostaje szału bo połączenia są,ale brak języka polskiego,brak polskich znaków,mimo włączonych ustawień o wyświetlaniu powiadomień niektóre przychodzą jak chcą. Raz wyświetla a kolejny raz komunikat "sprawdź na urządzeniu". Normalnie tak mnie denerwuje już tą opaska że myślę czy nie sprzedać i kupić coś innego. Miałem kiedyś Mi Banda 2 i ze zmodyfikowanym oprogramowaniem mifit miałem nawet powiadomienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marfo
Najdziwniejsze jest że kompletnie nic!!! Wkurzałem się,zmieniałem ustawienia i nadal nie było. A na drugi dzień samo z siebie połączenia i cała reszta. Teraz dostaje szału bo połączenia są,ale brak języka polskiego,brak polskich znaków,mimo włączonych ustawień o wyświetlaniu powiadomień niektóre przychodzą jak chcą. Raz wyświetla a kolejny raz komunikat "sprawdź na urządzeniu". Normalnie tak mnie denerwuje już tą opaska że myślę czy nie sprzedać i kupić coś innego. Miałem kiedyś Mi Banda 2 i ze zmodyfikowanym oprogramowaniem mifit miałem nawet powiadomienia. 
U mnie za to dzisiaj wszystkie powiadomienia przychodzą jako aplikacja Whatsapp :-D połączenia nadal nie działają... Ta aplikacja jest jakaś dziwna.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rybus85

I zapłacone za nią około 18ziko a działa jak chce. U jednych dobrze u innych problemy :) Jednak android wear lub tizen jest nie do pobicia

dodana zawartość

Także udało się kupić dla żony takiego samego smarta jak mój. Przelała się czara goryczy i Mi Band 3 idzie na sprzedaż. Pod koniec tygodnia pewnie pojawi się ogłoszenie. Jak ktoś chętny będzie to pisać :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marfo

U mnie też po pewnym czasie zaczęły działać powiadomienia o połączeniach. Teraz tylko pogoda nie działa, może za miesiąc samo się wszystko naprawi

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SKORPION

Skąd u was takie problemy nie mam pojęcia. Powiadomienia działają idealnie czy to połączenia czy SMS. Pogoda również ok.

Używam Notify & Fitness PRO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi