Skocz do zawartości
Destini

Ładowarka sieciowa - 4 porty USB

Rekomendowane odpowiedzi

Destini

Czołem Użytkownicy!

Mamy już tematy o ładowarkach stacjonarnych, indukcyjnych i samochodowych. Ja chciałbym zapytać Was o jeszcze inną - ładowarkę sieciową ALE z czterema portami do ładowania. Oczywiście bierzemy pod uwagę Fast Charge. Czy ktoś korzystał z takiego urządzenia? Sprawdza swoje zadanie? Nie przegrzewa się? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Może bylibyście w stanie zarekomendować konkretną firmę lub model? Zastanawiam się nad wyborem produktu z Ali, chyba że w Polsce znajdziemy dobrej jakości odpowiednik w przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

noname z ali nie warto, popatrz na produkty BlitzWolf, moze znajdziesz co interesującego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Destini

Jasne, nie ma dyskusji nawet o no-name. Zależy mi oczywiście na solidnej firmie produkującej dany produkt :) BlitzWolf przeglądałem, pamiętam nawet jakąś recenzję Szakala, w której porównywał sprzęt od nich, wydaje się, że prezentują niezły poziom. Niemniej, może ktoś miał doświadczenia z takim sprzętem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vites

4 porty USB i kazdy z Fast Charge (9V i minimum 15W mocy na port)? Do dosc konkretne urzadzenie bedzie i mocowo i gabarytowo. Nie widzialem takiego w ofercie Aukey i jego glownych konkurentow. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Destini

Nie nie - trochę co innego miałem na myśli - chodzi mi o ładowarkę z możliwością szybkiego ładowania, ale nie na wszystkich portach, bo elektrowni by było mało żeby to obsłużyć :) dziękuję za propozycje, widzę po Allegro, że jest kilka produktów. Tylko jedno pytanie, czy taki sprzęt może faktycznie kosztować 120-150 PLN?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Destini

Fajnie, zamówiona - dziękuję. Postaram się o krótką recenzję, gdy do mnie dotrze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi